Problem me Kodin Postar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Problem me Kodin Postar

  "Lirenti", kliko ketu dhe kur te te dale nje tabele si iu kam thene se nuk di se si ta mbush aty ku shkruan "Zip or Postal Code". Pra cfare shkruhet tek kutia bosh? Une jetoj ne Tirane dhe cfare numri duhet te shkruaj tek kjo kuti?
  Me respekt, Arda!


  Kodi:
  https://ssl.clickbank.net/order/orderform.html?time=1287579150&vvvv=746865647370&item=9&cbskin=113&cbfid=434&cbf=P2LXRMETZF&vvar=cbfid%3D434%26cbskin%3D113

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  Postal Code - Kodi Postar eshte numri i identifikimit postar te qytetit ose vendit ku rri dhe perdoret per dergesat ne kete adrese. Ti jeton ne Tirane dhe nuk mund ta di me saktesi se ne cilen zyre postare mund te marresh dergesen. Ketu po te shkruaj disa prej numrave postar te zyrave postare te Tiranes. Mund te zgjedhesh ate qe ke me afer dhe shkruaje ne kutine perkatese tek adresa qe kishe shkruar.

  Zyra Posta Tirana 5- 1001
  Zyra Posta Tirana 26- 1002
  Zyra Posta Tirana 13- 1003
  Zyra Posta Tirana 18- 1004
  Zyra Posta Tirana 14- 1005
  Zyra Posta Tirana 22- 1006
  Zyra Posta Tirana 10- 1007
  Zyra Posta Tirana 30- 1008
  Zyra Posta Tirana 46- 1009
  Zyra Posta Tirana 1- 1010
  Zyra Posta Tirana 29- 1011
  Zyra Posta Tirana 19- 1012
  Zyra Posta Tirana 24- 1013
  Zyra Posta Tirana 27- 1014
  Zyra Posta Tirana 32- 1015
  Zyra Posta Tirana 4- 1016
  Zyra Posta Tirana 3- 1017
  Zyra Posta Tirana 31- 1018
  Zyra Posta Tirana 8- 1019
  Zyra Posta Tirana 8/1- 1020
  Zyra Posta Tirana 8/2- 1021
  Zyra Posta Tirana 33- 1022
  Zyra Posta Tirana 9- 1023
  Zyra Posta Tirana 21- 1024
  Zyra Posta Tirana 7- 1025
  Zyra Posta Tirana 23- 1026
  Zyra Posta Tirana 6- 1027
  Zyra Posta Tirana 28- 1028
  Zyra Posta Kamez Institut - 1029
  Zyra Posta Kamez- 1030
  Zyra Posta Tirane 11- 1031
  Zyra Posta Vore- 1032
  Zyra Posta Tirana Marikaj - 1033
  Zyra Postare Petrele- 1034
  Zyra Postare Baldushk- 1035
  Zyra Postare Ndroq- 1036
  Zyra Postare Berzhite- 1037
  Zyra Postare Peze- 1038
  Zyra Postare Preze- 1039
  Zyra Postare Priske (Dajt) - 1040
  Zyra Postare Vaqarr- 1041
  Zyra Postare Zall-Bastar - 1042
  Zyra Postare Shengjergj - 1043
  Zyra Postare Sauk- 1044
  Zyra Postare Farke- 1045
  Zyra Postare Selite- 1046
  Zyra Postare Babrru- 1047
  Zyra Postare Zall-Herr- 1048
  Zyra Postare Krrabe- 1049
  Zyra Postare Mezez- 1050
  Zyra Postare Kashar- 1051
  Zyra Postare Yzberisht - 1052
  Zyra Postare Berxull- 1053
  Zyra Posta Bathore- 1054

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Nuk e di se si funksionon sistemi postar nė Shqipėri por zakonisht adresa shkruhet nė ēdo llogari tė dritave apo tė ujit, apo nė letėrkėmbimet e ndryshme. Mė e saktė dhe pėr tė qenė e sigurt, mund tė pyesėsh nė postėn mė tė afėrt nė lagjen tėnde. 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  e ke provuar ta lesh bosh?

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  Nuk besoj se mund te lihet bosh sepse ajo eshte nje blerje dhe produkti duhet te dergohet ne nje adrese postare. Nqs vendos nje nga numrat postar te zyrave qe kam vendosur me siper, produkti pas blerjes do dergohet ne ate adrese me emrin e personit qe e ka porositur. Me pas ai person qe e ka porositur shkon tek ajo zyre postare dhe thote : " O Xhaxhi, ka ardhur ndonje pako per mua ketu?" ...dhe nqs ka mberritur, atehere ai xhaxhi te jep pakon...mund te vonoje max nje jave, megjithese varet nga vendi nga ku vjen produkti...

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Jeni shume, shume te mire

  shume faleminderit Lirenti!  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Postal Code - Kodi Postar eshte numri i identifikimit postar te qytetit ose vendit ku rri dhe perdoret per dergesat ne kete adrese. Ti jeton ne Tirane dhe nuk mund ta di me saktesi se ne cilen zyre postare mund te marresh dergesen. Ketu po te shkruaj disa prej numrave postar te zyrave postare te Tiranes. Mund te zgjedhesh ate qe ke me afer dhe shkruaje ne kutine perkatese tek adresa qe kishe shkruar.

  Zyra Posta Tirana 5- 1001
  Zyra Posta Tirana 26- 1002
  Zyra Posta Tirana 13- 1003
  Zyra Posta Tirana 18- 1004
  Zyra Posta Tirana 14- 1005
  Zyra Posta Tirana 22- 1006
  Zyra Posta Tirana 10- 1007
  Zyra Posta Tirana 30- 1008
  Zyra Posta Tirana 46- 1009
  Zyra Posta Tirana 1- 1010
  Zyra Posta Tirana 29- 1011
  Zyra Posta Tirana 19- 1012
  Zyra Posta Tirana 24- 1013
  Zyra Posta Tirana 27- 1014
  Zyra Posta Tirana 32- 1015
  Zyra Posta Tirana 4- 1016
  Zyra Posta Tirana 3- 1017
  Zyra Posta Tirana 31- 1018
  Zyra Posta Tirana 8- 1019
  Zyra Posta Tirana 8/1- 1020
  Zyra Posta Tirana 8/2- 1021
  Zyra Posta Tirana 33- 1022
  Zyra Posta Tirana 9- 1023
  Zyra Posta Tirana 21- 1024
  Zyra Posta Tirana 7- 1025
  Zyra Posta Tirana 23- 1026
  Zyra Posta Tirana 6- 1027
  Zyra Posta Tirana 28- 1028
  Zyra Posta Kamez Institut - 1029
  Zyra Posta Kamez- 1030
  Zyra Posta Tirane 11- 1031
  Zyra Posta Vore- 1032
  Zyra Posta Tirana Marikaj - 1033
  Zyra Postare Petrele- 1034
  Zyra Postare Baldushk- 1035
  Zyra Postare Ndroq- 1036
  Zyra Postare Berzhite- 1037
  Zyra Postare Peze- 1038
  Zyra Postare Preze- 1039
  Zyra Postare Priske (Dajt) - 1040
  Zyra Postare Vaqarr- 1041
  Zyra Postare Zall-Bastar - 1042
  Zyra Postare Shengjergj - 1043
  Zyra Postare Sauk- 1044
  Zyra Postare Farke- 1045
  Zyra Postare Selite- 1046
  Zyra Postare Babrru- 1047
  Zyra Postare Zall-Herr- 1048
  Zyra Postare Krrabe- 1049
  Zyra Postare Mezez- 1050
  Zyra Postare Kashar- 1051
  Zyra Postare Yzberisht - 1052
  Zyra Postare Berxull- 1053
  Zyra Posta Bathore- 1054

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Ne fakt tu ka pergjigj smocking

  e pranoj dmth?

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  hmmmmmmm, jeni vertet shume te mire te gjithe, puc

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kodin akvizues per Adobe Premiere Pro 2.0
  Nga alabama nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-03-2013, 02:37 PM
 2. Problem me Dvd-rom
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 08-09-2011, 01:21 PM
 3. Problem me CPU
  Nga vangeli nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 14-05-2011, 06:41 PM
 4. Kodet postar per Kosoven
  Nga eki89 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-02-2010, 01:30 AM
 5. Problem kur hap msn!
  Nga kristina nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 23-06-2009, 11:57 PM