Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 78
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  Receta Gatimi

  06920

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  069273

 3. #3

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  06921

  06830

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  33981

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  44784

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  Kush e bene kete pune sabotuese

  69349

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  00355

  Me vjen keq Lake! Vetem 5 shifrat e para kerkove!


 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  06650

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  00336

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  Une mund te them vetem qe Kompanjia e telefonit eshte 3, dhe prefiksi +39............ ju ndihmova mjaft.....!!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  069 25

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  0900 5

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  (1 800 call pologun) eshte i gjith numri

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  Cte du ty un re? hahahahahahahaha

  Na gjej ndonje shoqe anej! Se skom pas ndonjehere shoqe Amerikone!

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  tjap # e ndonje braziljoneje se amerikonet nuk bojn per ty se i ha me i kafshat

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj  Re poligrafikso! Bjeri mer si te jen! Edhe ndonje Kubanita mire do ishte!

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  i imi ne shqiperi . ose te mire ne alb jane: 0692050... , 0682022..., 069339.. jashte shetit 3407 111 ... dhe 348 34...

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e emirarm
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  22
  Reputacioni
  0

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  04446

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mima
  06650

  Kujdes Mima, se une ne kete menyre e gjeta numrin tend....!!!! Apo jo?!?!

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Pese numrat e pare te numrit te telefonit tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Sa zgjat bateria e telefonit tuaj?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 28-03-2012, 05:36 PM
 2. E mbani mend puthjen tuaj te pare?
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 14-10-2010, 11:19 PM
 3. Identiteti seksual sipas shkronjes se pare te emrit tuaj.
  Nga Altin111 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 08-01-2010, 01:39 PM
 4. Regjistrimi i numrit celular nė Shqipėri.
  Nga Cuore RossoNero nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-07-2007, 08:08 PM