Nese keni shum Logjik e kaloni kete testin !! ;)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e dDiana
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  80
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Arrow Nese keni shum Logjik e kaloni kete testin !! ;)

  Receta Gatimi

  Testt me pyyetjje logjikke muua me ka dalur 106 % logjik
  provojeni vetvetenn


  http://www.iqtest.dk/main.swf


  Gud lucK

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une shkova tek 100 Normal toshte xaxaxa

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  110...jo keq...

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Lejohet ta besh per here te dyte se me duket do ja kaloj smocking ?

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  ta besh dhe mundesisht ti shfrytezosh mire ato 40 min kohe...

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  105 mir esht

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ku do ti kaloni pushimet kete vere?
  Nga Nerti nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 06:54 PM
 2. Mesoni nese se keni nje lidhje te gabuar
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-04-2012, 09:55 PM
 3. Nėse keni probleme me hapjen e disqeve lokale !
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-01-2010, 12:57 PM
 4. Nese messengeri juaj e shfaq kete Error Code: 80072efd
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:01 PM
 5. Si te hapni makinen tuaj nese keni humbur celesat
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2009, 09:50 AM