Hyn nė avion plak dhe del i ri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Hyn nė avion plak dhe del i ri

  Receta Gatimi  Ėshtė ngjitur nė avionin kanadez si njė i moshuar i bardhė dhe ka zbritur me pamjen e tij tė vėrtetė, atė tė njė 20 vjeēari me origjinė aziatike.

  Tani policia po heton pėr arsyet e maskimit tė pabesueshėm.

  Mė 29 tetor, i “moshuari” hipėn nė njė fluturim tė Air Canada AC018, i nisur nga Hong Kongu dhe drejtuar pėr nė Vancouver.

  Nė fillim tė fluturimit ai ka hyrė nė banjo dhe pasi kalojnė disa minuta, kthehet nė vendin e tij me pamjen e vėrtetė: njė 20 vjeēar aziatik.

  Me mbėrritjen nė Vancouver, pasagjeri misterioz ėshtė kapur nga agjentėt dhe ėshtė arrestuar.

  Reagimi i tij i parė ka qenė ai i kėrkimit tė azilit politik nė Kanada.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nje maskim si ne filmat me tom cruise

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po nuk e pan ata ne avion , peshembull personi qe kishte plak perbri

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  e ka bere kastile ai pra! ai donte vetem te futesh ne avion hahaha

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ca nuk ben refugjati i shkrete

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS Lexo postimin
  Ca nuk ben refugjati i shkrete
  ca nuk ben nevoja thuaj!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Arjol na u befsh plak me mjeker (^_^)
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 05:18 PM
 2. Video: Parashutisti Vdes pasi perplaset me nje Avion
  Nga Al Capone nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-07-2012, 08:36 PM
 3. Ja si ulet njė avion nė mes tė stuhisė sė erės (Video)
  Nga gjendar nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-01-2012, 01:08 AM
 4. Do dalė nė shitje makina - avion
  Nga ardona nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 03:55 AM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-03-2007, 12:45 AM