Urime festa e Kurban Bajramit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Post Urime festa e Kurban Bajramit

  Receta Gatimi

  Urime festa e Kurban Bajramit per te gjith besimtaret musliman,uroj qdo te mire ne kete jete juve dhe familjes tuaj.

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar festen e Kurban Bajramit te gjithe besimtareve musliman.......

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar festen e Kurban Bajramit !

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Miri Club
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Urime festen e Kurban Bajramit !

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  gezuar te gjithve !

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar festen e Bajramit besimtareve Musliman!

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar tgjith besimtareve mysliman !

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  gezuar edhe ti festen e Kurban Bajramit

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Gezuar te gjitheve festen e Kurban Bajramin! Ka bere ndonjeri kurban sot apo jo???.......

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e Naraq
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ju uroj te gjith besimtareve muslimane per shume vjet festen e kurban bajramit gjithmone gezim e begati ju sjedhte ne shtepite e gjithsecilit,

 11. #11
  i/e rregjistruar Maska e Naraq
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Gezuar festen e kurban bajramit,te dthe muslimaneve ne te gjith shqiperine,

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Urime Festa e Kurban Bajramit te gjithe Besimtareve Muslimane te mbare boten, paqja dhe lumturija qofte me ju dhe familjet e juaja...!

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e mimoza gjonaj
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  20
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  GEZUAR festen e kurban-Bajramit te gjithe antaret te ju gjej me mire mot

 14. #14
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urimi te gjithe besimtareve Shqipetare,Gezuar Kurban bajramin.

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Gezuar festa e Kurban Bajramit te gjith muslimanve..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urime festen e Kurban Bajramit!
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 11:16 PM
 2. Urime festen e Fiter Bajramit
  Nga vaaldr1n nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-08-2012, 10:39 AM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 02:50 PM
 4. Sot, eshte festa e Bajramit te Madh
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 05:00 PM
 5. Urime Festa e Fiter Bajramit
  Nga ShEjToNkA nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-10-2008, 09:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė