Ju pershendes tek Gold Tv :)


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Receta Gatimi

  Pershendes Altinin dhe Poligrafiksin me kengen ne vazhdim tek Gold Tv

 2. #2

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Flm

  Edhe un pershendes Kukullen dhe Emaus

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  po si e shikoni kete tv e arte ju ?

 4. #4

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Kukulla shikoje tek faqa e pare HOME.
 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Bravo Altino

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Nje pershendetje per te gjithe grupin nga muve!!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Flm Albi, dhe une te pershendes me kengen e pare qe do jepet, dhe ndoshta neser bejme pershendetje drejt per drejt nga Gold Tv

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Fenks rrusho,shume kenge e bukur edhe pse sja marr vesh nje fjale!xxxxxxxx

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel\";p=\"13689
  Fenks rrusho,shume kenge e bukur edhe pse sja marr vesh nje fjale!xxxxxxxx
  Hahahahaha......... Nje pershendetje te vecante per ty do bej

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Shkruani pershendetjet qe doni te beni tani

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Ju pershendes ty Emaus dhe Altinin me kengen e Ponit!!


  ps Flm per kenget shqipe

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Flm Albi, une ngordh per Bleron

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Flm dhe nga ti rrush.Kenga Fotografia me pelqen shume nga Bleri!!

  Pershendetje per Kukullen!!

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Pershendes ata qe jane on line me kengen "Zoteria juaj" e grupit "Minatori" nje nga kenget e mia me te dashura

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Nje pershendetje per Emaus,Peniel,Daku,Ema_d,Kuklla,Mima,Poligrafksi,In somnia,Carolina,Altini,Anna,Genti,Olsetta,Renix etc!!  http://youtube.com/watch?v=pRzSQGdeZVc

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Flm Angel....

 17. #17
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Ju pershendes tek Gold Tv :)

  Flm Engjellushke

  Pershendes gjithe forumin me kengen "Pa pritur " nga Blero

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Ju Pėrshėndes Me Njė Kėngė..
  Nga Peniel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1048
  Postimi i Fundit: 11-12-2015, 10:03 AM
 2. pershendes me kete kenge .......
  Nga bessy nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 11:14 PM
 3. Ju Pėrshėndes
  Nga Atlantis nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 09:27 AM
 4. Ju pershendes
  Nga xstar nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 12:08 AM
 5. Ju pershendes
  Nga BABUCI nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 08:05 PM