Thashethemet qe keni degjuar per veten tuaj!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 33
 1. #1
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12

  Thashethemet qe keni degjuar per veten tuaj!!!

  Receta Gatimi

  Besoj se te gjithe kemi degjuar thashetheme mbi veten tone, shume here dhe te ekzagjeruara...Si thoni sikur te na tregoni disa prej tyre...

  Po filloj une i pari.
  Mbaj mend njeher kur isha 18 vjec, duke shkuar per ne shkolle. Sapo dal nga dera e shtepise me ndalon nje komshie: "Uaaa...Cfare ishte ajo qe mora vesh mo??? Po sa te fshehte e paske mbajtur??? Po nejse nejse, ska gje. Te trashegohesh dhe jete te lumtur ishalla!"- dhe une qe i pergjigjem - " Faleminderit! Me fal po di gje se me ke jam fejuar se une nuk di gje?"...mbaj mend qe ate dite kam mbetur me goje hapur gjith diten dhe nuk mu besonte se deri ku mund te arrijne njerezit me thashetheme, qe po ta merrte vesh i ati i dashures time keto fjale, me kishte lene celesat ne dore...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume e fort kjo smocking! dhe pse ka kaluar sh kohe, me trashegime hahaha!

  Per veten nuk mbaj mend per momentin ndonje histori, por do e shkruaj sapo te kujtohem.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Me te vertet interesante kete thashethem nuk e kisha degjuar ndonjeher , qe te arrin deri ne ate pik

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Kur jeton ne nje vend te vogel, pritet gjithcka...

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Ehhh te them te drejten un nuk kam qen asnjeher e lidhur por ja qe njerze u pelqen te merren me llafe. Kur isha klas e 9 isha nje dite me te dashurin e nje shoqe dhe po qeshim per dicka qe ai me tha. Njerezit qe na pane than qe ai me puthi ( gje qe nuk ishte absolutish e vertet dhe per me teper ai mbante distanc nga un nuk eshte se ai ishte afer meje). Fjalet kaluan goj me goj sa na ben te lidhur, fat qe keto fjal erdhen shume shpejt ne veshin tim dhe njekohesish isha me shuuum fat qe kete histori nuk e besoj askush sepse e dinin te verteten dhe e dinin shume mire te gjith se sa shum e donte ai shoqen time ... Ajo ka qen edhe dita ime me e tmerrshme deri tani ... :S

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  e fort ulkina, por shiko se nuk eshte ēudi ajo qe te ka ndodhur, shume vajza e kane bere vertet

  Meqe jemi tek te dashurat, dua te them 1 thashethem historik mbi mua. Nje ish e dashur kishte hapur fjale se un kisha ven si qellim ta ndaja nga burri/i fejuari!!!! Por ne fakt kishin kaluar shume vite saqe un kisha harruar ekzistencen e asaj jo me fakti qe mund te ishte e fejuar/martuar dhe ta ndaja!
  Kur e kam marr vesh kam thene se vertet ca nuk pret nga njerezit thashathemxhi ! Nejse, historia perfundoj me denoncimin tim dhe zbardhjes te se vertetes

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  e fort ulkina, por shiko se nuk eshte ēudi ajo qe te ka ndodhur, shume vajza e kane bere vertet

  Meqe jemi tek te dashurat, dua te them 1 thashethem historik mbi mua. Nje ish e dashur kishte hapur fjale se un kisha ven si qellim ta ndaja nga burri/i fejuari!!!! Por ne fakt kishin kaluar shume vite saqe un kisha harruar ekzistencen e asaj jo me fakti qe mund te ishte e fejuar/martuar dhe ta ndaja!
  Kur e kam marr vesh kam thene se vertet ca nuk pret nga njerezit thashathemxhi ! Nejse, historia perfundoj me denoncimin tim dhe zbardhjes te se vertetes

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Ehhh te them te drejten un nuk kam qen asnjeher e lidhur por ja qe njerze u pelqen te merren me llafe. Kur isha klas e 9 isha nje dite me te dashurin e nje shoqe dhe po qeshim per dicka qe ai me tha. Njerezit qe na pane than qe ai me puthi ( gje qe nuk ishte absolutish e vertet dhe per me teper ai mbante distanc nga un nuk eshte se ai ishte afer meje). Fjalet kaluan goj me goj sa na ben te lidhur, fat qe keto fjal erdhen shume shpejt ne veshin tim dhe njekohesish isha me shuuum fat qe kete histori nuk e besoj askush sepse e dinin te verteten dhe e dinin shume mire te gjith se sa shum e donte ai shoqen time ... Ajo ka qen edhe dita ime me e tmerrshme deri tani ... :S
  po ti nuk i dhe ndonje te rrahur te mir atij/asaj qe te hapi namin ???
  jam kurioze te di ca ndodhi me von....

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Labja ate askush nuk e besoj sepse un as qe e kisha 1 qellim te till por ajo ishte shoqja ime dhe un e dija shum se sa shum duheshin ata .... jo vetem un po nje pjes e mir e njerze dhe shoqeria ime nuk e besoj nje gje te till ..... pastaj un isha me ndergjegje te qet sepse nuk e kisha ber nje gje te till ..... Ehh mo Renix ... !!!

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Labja ate askush nuk e besoj sepse un as qe e kisha 1 qellim te till por ajo ishte shoqja ime dhe un e dija shum se sa shum duheshin ata .... jo vetem un po nje pjes e mir e njerze dhe shoqeria ime nuk e besoj nje gje te till ..... pastaj un isha me ndergjegje te qet sepse nuk e kisha ber nje gje te till ..... Ehh mo Renix ... !!!
  me behet qefi qe se paska besuar njeri..se zakonisht njerzit vdesin per cik thashetheme ...po un isha kurioze te dija si reagove ti pasi more vesh qe kishin SHPIFUR per ty ( me kte rast te njoh edhe pak tipin )

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ehhh mi goc te thuash me ra bomba mbi koke esht pak ...... ishte super traum ......

 12. #12
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  thashetheme .......... he he he .........
  Mua me pelqen te vesh bluze ose fustane te gjera sidomos ne vere
  kjo ne vere u perkthye prej ca zonjusha qe jam shtazane & prandaj vishem keshtu qe mos te duket !!!!!!!
  OMG !!!!

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  thashetheme .......... he he he .........
  Mua me pelqen te vesh bluze ose fustane te gjera sidomos ne vere
  kjo ne vere u perkthye prej ca zonjusha qe jam shtazane & prandaj vishem keshtu qe mos te duket !!!!!!!
  OMG !!!!
  Hahah sa e fort

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  thashetheme ka sa t`dush na jem SHQIPTAR kto sene i kem tradit po shyqyr tash sjom atje, edhe nuk ndegjoj as 1 llaf, neyse ata flasin prap, po hyjn per 1 vesh e dalin nga tjetri

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e digit
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Postime
  29
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Nuk ndodh veq te shqiptart icman.
  Lexoje librin Legjendat Urbane she sa thashetheme kan ndodhur ne Amerike.

 16. #16
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Thashetheme ka sa te duash,sidomos plakat,ato rrine gjithe diten tu u marr me fjale personalisht sme ka rene ne vesh ndonje gje per veten,pra ndonje thashethem,por ato plakat e pallatit nuk rrin rehat qe nuk rrin

 17. #17
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  thashetheme .......... he he he .........
  Mua me pelqen te vesh bluze ose fustane te gjera sidomos ne vere
  kjo ne vere u perkthye prej ca zonjusha qe jam shtazane & prandaj vishem keshtu qe mos te duket !!!!!!!
  OMG !!!!
  bo bo bo...kushedi se si je ndiere...

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  thashetheme .......... he he he .........
  Mua me pelqen te vesh bluze ose fustane te gjera sidomos ne vere
  kjo ne vere u perkthye prej ca zonjusha qe jam shtazane & prandaj vishem keshtu qe mos te duket !!!!!!!
  OMG !!!!
  wowww pupupupuppu ca behet ...... !!!!!1

 19. #19
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  un se kisha shum problem por me lodhi & fakti duke ber idjoten qe nuk kupton & mos ti japesh rendesi
  se jan ---------- nga mendjet
  sa her me takonin me shaka pa shaka ate me pyesnin & shpesh here do me prekinin te barku & fillonin pse nuk vesh bluze te tjera ? sikur u vishja per ato & jo per vete !!!!!
  e thua 1 her 2 her epo jo cdo her ky muhabet para meje .... imagjino kur hikja sa u thonin .......
  Nuk e dije per te tjeret po shqiptaret te shkaterrojn jeten me thashetheme & kur them te shkaterrojne jeten ....jam e bindur 100% per kete ....se kam pare probleme shum serioze qe vijne vetem nga thashethemet

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  bo bo bo...kushedi se si je ndiere...
  ajo ska pse te ndihet keq , se koha do e tregonte nje dit qe nuk esht shtatzan

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?
  Nga ReniX nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 09:43 PM
 2. 7 Profesione qe nuk i keni degjuar ndonjehere
  Nga ReniX nė forum Marketing dhe Reklama
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 08:48 PM
 3. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 10:46 PM
 4. Fjalimi me mbreslenes qe keni degjuar me pare !!!!!!!
  Nga junisa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-01-2012, 06:56 PM
 5. 101 ringtones me shqetesuese qe keni degjuar!
  Nga EMAUS nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2009, 04:00 PM