Ju pershndes te gjitheve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ju pershndes te gjitheve

  Receta Gatimi

  T e gjith antareve te forumit i pershendes falemniderit te gjithve per qdo gje per qdo ndihm faleminderit shum po un me nuk do jem antare e ktij forumit per arsye se me nuk do jem ne qasje te internetit ju pershndes shumm Vazhdoni ju jeni numer 1

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Te uroj cdo te mire dhe fat ne cdo aspekt te jetes tende,me vjen keq qe nje antar serioz dhe mjaft i angazhuar te mos jete me pjese e ketij portali,gjithsesi kam bindje se nje dite do te rikthehesh perseri online apo jo?,dhe besoj se dhe ne lirenti.com.

  Te uroj gjithe te mirat.....flm.

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Pse mi Donnaa cfar ka ndodh........
  Mos me thuj qe u martove e s'te len burri me ne net...hahahahah

  Te uroj gjithe te mirat kudo qe te jesh, te prifte e mbara

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje te gjitheve !
  Nga Mentor11 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-11-2011, 08:38 PM
 2. Pershendetje te gjitheve
  Nga Berii nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 06:36 PM
 3. Pershendetje t'gjitheve
  Nga Granit Berisha nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-05-2011, 06:40 PM
 4. Pershendetje te gjitheve
  Nga iperhershmi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 03:20 PM
 5. Pershendetje gte gjitheve
  Nga vleni nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-04-2007, 12:26 PM