Urime Festat e Fundviti per te Gjith antetaret e Forumit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Kapsolli
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  100
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Urime Festat e Fundviti per te Gjith antetaret e Forumit

  Receta Gatimi

  Urime Festat e Fundviti per te Gjith antetaret e Forumit Stafit udheheqes te shkqyer nje Urim te perzemert Administratorve Moderatorve

  urime shpresoj qe viti qe po e lem ti lem te bemat e kqija hallet dertet e viti qe po hym te jet viti i realizimit te aspiratave deshirave inegrimeve

  Urime per mbare shqiptaret qe ndodhen ne te kater anet e globit.
  Mbaresi, lumturi , dashuri dhe miresi sjellte nder zemrat tona 2011! Pershendetje Stafit te Forumit tone te nderuar qe nepermjet faqeve te tij na mundeson te bisedojme njeri me tjetrin. Gjithashtu pershendes gjithe ata ndodhen ne keto momente ne faqet e forumit "LIRENTI"
  Gezuar! Gezuar! Gezuar!ZOTI E BEKOFTE KOMBIN SHQIPTAR


 2. #2
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Urime edhe ty Kapsolli dhe te gjith antarve gjitha te mirat ne ket vit qe vjen.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer Gezuar 2010!

  Gezuar Festat e Fundivitit te gjithe shqiptareve anembane globit! Dhe nje Urim special per te gjithe anetaret e Lirenti.com qe e bejne speciale kete faqe! - Faleminderit per mbeshtetjen dhe ēastet e kaluara sebashku!  Sfondin siper mund ta shkarkoni ne kete teme

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  GEZUAR FESTAT TE GJITHVE! FAT MBARESI DHE SUKSESE KUDO !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Per gjith fansat e photoshopit
  Nga argent nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-05-2012, 12:59 PM
 2. Video: Tingujt e ēuditshėm qė u dėgjuan nė tė gjith botėn
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 01:52 PM
 3. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 4. pershendetje per gjith ju nga amirja
  Nga amire nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-08-2008, 09:11 PM
 5. per te gjith
  Nga daku323 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2007, 05:01 PM