Disa thenie mbi Zemerimin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Disa thenie mbi Zemerimin

  Receta Gatimi

  Mėnyra mė e mirė pėr tė larguar zemėrimin ėshtė tė flasėsh ēfarė tė tė vijė pėr mbarė.
  Volter

  Zemėrimi nuk na ēon asgjėkund; t’i jepesh asaj do tė thotė tė humbasėsh kohėn duke e ditur qė ēdo sekondė ėshtė e shenjtė.
  Dyfren

  Eshtė fatkeq ai qė nuk di ta menaxhojė zemėrimin e tij.
  Briant

  Zemėrimi vjen gjithmonė fluturim dhe ikėn ēalė-ēalė.
  Volter

  Njeriut tė zemėruar i duket sikur tė tjerėve nuk iu vjen keq pėr tė sa duhet.
  Samuel Xhonson

  Edhe mė i lumturi ka njė orė zemėrimi, por asnjėrin prej nesh nuk e ndriēon dielli pėrjetė.
  Henrik Marks

  Zemėrimi qė pritej, durohet mė lehtė.
  Saeneka i Riu

  Disa momente zemėrimi dhe trishtimi mund tė kalohen edhe vetėm kurse pėr gėzimin duhen dy vetė.
  Elbert Hobart

  Zemėrimi i dashnorėve e shton dashurinė.
  Terenzio

  Dhimbja na ēon te hidhėrimi, hidhėrimi te zemėrimi; po tė udhėtojmė gjatė nė kėtė drejtim, do tė humbim rrugėn.
  Terry Brooks

  Ajo qė mė zemėrohen mė shumė ėshtė fakti se pse zemėrohem.
  Roberto Gervaso

  Zemėrohemi gjithmonė me njerėz qė janė mė tė dobėt se ne.
  George Clooney

 2. #2

  Re: Disa thenie mbi Zemerimin

  Renix Zemerimin na e solle ti qe na le qe ne mengjes pa forum deri ne kete ore

  Kjo eshte thenie

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Disa thenie mbi Zemerimin

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Altin111\";p=\"14343
  Renix Zemerimin na e solle ti qe na le qe ne mengjes pa forum deri ne kete ore

  Kjo eshte thenie
  Dikush sigurisht jo profesionist po "lamer" eshte duke luajt me faqet, duke i injektuar forma te ndyshme sulmi...
  deri tani gjera te vogla pa demtuar gje dhe shpresojme mire...

 4. #4

  Re: Disa thenie mbi Zemerimin

  [quote=ReniX\";p=\"14351]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "Altin111\";p=\"14343":1iiw9pbj
  Renix Zemerimin na e solle ti qe na le qe ne mengjes pa forum deri ne kete ore

  Kjo eshte thenie
  Dikush sigurisht jo profesionist po "lamer" eshte duke luajt me faqet, duke i injektuar forma te ndyshme sulmi...
  deri tani gjera te vogla pa demtuar gje dhe shpresojme mire...[/quote:1iiw9pbj]

  Ou te na haje M.... ska cte na beje

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mėnyra mė e mirė pėr tė larguar zemėrimin ėshtė tė flasėsh ēfarė tė tė vijė pėr mbarė.
  Volter+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 01:39 AM
 2. 13 thenie
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 01:35 AM
 3. THENIE TE MESUESVE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-02-2013, 09:29 PM
 4. Shmangni zemėrimin nė shtatzėni
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 06:39 PM
 5. Disa thenie per dashurine
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 08:56 AM