Kampionati Boteror Rusi 2018 dhe Katar 2022


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Kampionati Boteror Rusi 2018 dhe Katar 2022

  Receta Gatimi  Rusia do tė organizojė Botėrorin e vitit 2018.

  Kėshtu vendosi votimi qė u bė nė Komitetin Ekzekutiv tė FIFA-s, nė Zyrih tė Zvicrės.
  Rusia konkurronte pėr organizimin e Botėrorit tė futbollit me kandidaturėn e Anglisė dhe me kandidaturat e pėrbashkėta tė Spanjė-Portugali dhe Belgjikė-Hollandė.

  Katari do tė mirėpresė edicionin e Kupės sė Botės sė vitit 2022.

  Shteti arab mundi konkurrencėn e ShBA-sė, Australisė, Koresė sė Jugut dhe Japonisė, aspirantėve tė tjerė pėr tė organizuar Botėrorin e vitit 2022.

  Stadiumet e Botėrorit 2018
  Impiantet pėrrallore tė Katar 2022


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum bukur mezi po e presim , Po Sponsor ke do ket www.lirenti.com

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ndoshta deri atehere ne katar do jet edhe ekip Shqiptar....

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  shume te bukura stadiumet! Ishalla kualifikohet dhe kombetarja jone!

  flm, Kliton per videot e krijuara!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Botėrori 2022, re artificiale kundėr vapės
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 02:29 PM
 2. “Google TV” nė tregun botėror mė 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 11:18 PM
 3. Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 16-07-2010, 04:21 PM
 4. Kampionati Boteror Femra
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 30-09-2007, 06:57 PM
 5. Fituesit e kampionatit Europian & Kampionati Boteror Fit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:44 PM