WEBSITET PERSHENDESIN NE SHQIP


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  WEBSITET PERSHENDESIN NE SHQIP

  Receta Gatimi

  Nje website pershendet ne gjuhen shqipe
 2. #2

  Re: WEBSITET PERSHENDESIN NE SHQIP

  PoLiGrAfIkSi pakse ik fare lale


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Program me ze shqip
  Nga Coca-Cola nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-04-2010, 10:05 PM
 2. Photoshop ne shqip – Komandat baze te Photoshop-it ne shqip
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-03-2010, 10:30 PM
 3. Fjalori me i goditur shqip- shqip :lol:
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-01-2010, 10:18 PM
 4. Gjithcka ne shqip
  Nga LONA1981 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 03:57 PM