Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)

  Receta Gatimi

  I kerkojme te falur Sir-Tiger qe nuk e hapem kete teme ne kohe, megjithate nuk eshte vone.

  Te henen date 15 pashe qe kishte ditelindjen por me doli nga mendja fare.

  Po te urojme tani

  Gezuar Ditelindjen, dhe cdo te mire ne jete!

  Shpresoj tja kesh kaluar mire.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)

  GEZUAR SIR-TIGER DHE U BOFSH AQ VJEC SA TE TE DOJE ZEMRA PAC FAT DHE GJITH TE MIRAT E KESAJ BOTE

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)

  Urime !

  Gezuar Ditelindjen dhe 100vjec!

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)

  Gezuar ditelindjen shoki im dhe u befsh sa vjec te kesh deshire!

 5. #5

  Re: Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)

  Gezuar Ditelindjen edhe 100 vjec! 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e sir_tiger
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  EARTH
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)

  Faleminderit te gjitheve me gjithe zemer!
  Me respekt!
  Sir tiger!
  P.s: Vetem mes nesh: Une e pashe urimin vetem sot! (Faleminderit emaus)

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)

  Gezur datelindjen dhe u befsh 100 vjeē

  Plot urime per ty , qofsh i lumtur

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)

  Gezuar dhe 100 vjec.Me mire vone se kurre

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: Gezuar ditelindjen Sir_Tiger:)

  EPO GEZUAR DHE NGA MUA DHE NJEQIND

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen!
  Nga smocking2 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-08-2011, 09:15 AM
 2. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 3. X-men Gezuar ditelindjen!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 08:36 AM
 4. Gėzuar Ditėlindjen...
  Nga Peniel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2009, 11:54 AM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM