Ēfare embelsire hengret sonte?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 118
 1. #61
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  cokollat milka ............
  vetem han ti mi

 2. #62
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  vetem han ti mi
  joooo me zemer ja ta jap gjysmen un

 3. #63
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  immm sa emebel tama si ti

 4. #64
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kek me molle...e bera per qejfin tim....dhe me pelqeu shume!....

 5. #65
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po pres per nje Cheesecake!

 6. #66
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tespishte

 7. #67
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nje si tip torte , gjys ēokollate e bardhe dhe gjys ēokollate e zeze , mora nje cope prej te bardhes , me pelqen me shume

 8. #68
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Cokollate....te vetmen gje te embel qe ha...te tjerat s'nuk shume!.....

 9. #69
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk kam ngrene akoma...por po mendoj te beje nje te till...nje kek me moll dhe rrush te that...me pelqen shume....me qe kam kohe te lire....me koke ne kuzhine....o zot....sikur atje te fle nuk merzitem ...me pelqen tmerresisht te gatuaj!...

 10. #70
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  akullore...torte....karamele pa fund....( mmmmh me kenaqen)

 11. #71
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pop Kek e ber nga dora ime

  Aurora ke ber ti pop keke?nese po me jep recepin si e ben ti o xhan.

 12. #72
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Pop Kek e ber nga dora ime

  Aurora ke ber ti pop keke?nese po me jep recepin si e ben ti o xhan.
  o erina beje ti me auroren dhe na bjer ndonje cop edhe neve ketej

 13. #73
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  akullore me kivi & luleshtrydhe

 14. #74
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  akullore me kivi & luleshtrydhe
  booo sa genjen kjo

  labe bej kujdes se do te rritet hunda

 15. #75
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  booo sa genjen kjo

  labe bej kujdes se do te rritet hunda
  o lumadh.....sa ziliqar qe jeee....edhe akulloren ta ngec ne grykeeeeee 16. #76
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  une per veten vdes per embelsira si rezistoj dot dhe po ha JUFKA i bej vete dhe jane shume te mira

 17. #77
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  o erina beje ti me auroren dhe na bjer ndonje cop edhe neve ketej
  hahaahhahaha do kek ti?....s'ka kek...eshte me lek.....nese e do pa leke hahahahahahhaa martohu se ta bene ajo pa leke

  erina cfare eshte pop keku?.......se mbase ne ketej kemi emer tjeter....se di...

 18. #78
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahaahhahaha do kek ti?....s'ka kek...eshte me lek.....nese e do pa leke hahahahahahhaa martohu se ta bene ajo pa leke

  erina cfare eshte pop keku?.......se mbase ne ketej kemi emer tjeter....se di...
  Si moj nuk din  JAN SHUM TE THJESHTA TI PREGADISESH VET DHE KAN NJE SHIJE SHUM TE MIR.

 19. #79
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Kos me fruta

 20. #80
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahaahhahaha do kek ti?....s'ka kek...eshte me lek.....nese e do pa leke hahahahahahhaa martohu se ta bene ajo pa leke

  erina cfare eshte pop keku?.......se mbase ne ketej kemi emer tjeter....se di...
  thash se do thoje ....ta jep dona ty o kerrnace

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sonte...
  Nga URTESIA nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 29-10-2015, 12:36 AM
 2. Sonte: SHQIPERI - Qipro
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 11:34 AM
 3. Fruta & Embėlsira: Embelsire Ftoi
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 08:49 AM
 4. Sonte Danimark - Shqiperi ,jepni komentet tuaja
  Nga bledi1 nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 10:33 PM
 5. Shikoni Shqiperi - Hungari sonte ora 20:30
  Nga ReniX nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 10:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė