Ēfare embelsire hengret sonte?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 118
 1. #81
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi

  uj me sheqer

 2. #82
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  uj me sheqer
  lumsi ti ..
  un i shkreti pak tort

 3. #83
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Puding me ēokollat!

 4. #84
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Sot me qerasen me akullore me vanilje....e mire dukej....megjithse nuk para me pelqejne akulloret!....

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  thash se do thoje ....ta jep dona ty o kerrnace
  hahahhahaa fix Olsen te jep dona nje grusht syve......kjo eshte pa leke...hahahahhaa

 5. #85
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Sot me qerasen me akullore me vanilje....e mire dukej....megjithse nuk para me pelqejne akulloret!....

  - - - Updated - - -  hahahhahaa fix Olsen te jep dona nje grusht syve......kjo eshte pa leke...hahahahhaa
  avash o dona sa e eger qe je

 6. #86
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  avash o dona sa e eger qe je
  hahahahha kjo nuk eshte gje!...eshte me e pakta qe mund te beje

 7. #87
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahha kjo nuk eshte gje!...eshte me e pakta qe mund te beje
  ouuu ketu prapa paske qen ti moj haha, ik na bej nje embelsir tani per mua dhe laben se na ka mar uria

 8. #88
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  un jam nje nga ata njerzit e paket...qe nuk i ka qejf embelsirat ......si shpjegohet kjo

 9. #89
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahaha zuzu kput qafen...e ktu isha une...do embelsire ti?...i thuaj nuses tate?......apo te ka lene o lumadh hahahahahaha

 10. #90
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un jam nje nga ata njerzit e paket...qe nuk i ka qejf embelsirat ......si shpjegohet kjo
  po akulloren me jagurt pse e ha ti si shpjegohet ......per te mos fol per1 tas te madh kos frutash me copa ,,,luleshtrydhe...jam e sigurt qe uji te ishte i embel nuk do lije nje pike....
  embelsirat e tjera pastaji i ha vet

 11. #91
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un jam nje nga ata njerzit e paket...qe nuk i ka qejf embelsirat ......si shpjegohet kjo

  ta them une ty si shpjgohet ..nga qe je shum e kripur vet ti dhe po te hash embelsir te ben reaksion pastaj

 12. #92
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nje pilaf tipik shqiptar...

 13. #93
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nje pilaf tipik shqiptar...
  quhet "kabuni"...me emer antik

 14. #94
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  quhet "kabuni"...me emer antik
  lapsus temash hahaha!

  kabunin e di, por ishte pilaf pilaf

 15. #95
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahhahahha gjumi dhe lodhja bejne te veten...te sygjeroj ta besh nje sy gjume...se do na shkruash ndonje embelsire me mish pate ahahahahhahahaha

 16. #96
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  trilece .kabunia sme pelqen fare mami im e ha shume dhe bene revanin sic beni ju nga fieri me niseshte.

 17. #97
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahhahahha gjumi dhe lodhja bejne te veten...te sygjeroj ta besh nje sy gjume...se do na shkruash ndonje embelsire me mish pate ahahahahhahahaha
  E vertet, ishalla me ze! Pas pilafit

  @Ema Love, pse ju nga jeni me origjinė? Revania me niseshte behet nga Shqipėria e mesme dhe poshte...

 18. #98
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  E vertet, ishalla me ze! Pas pilafit

  @Ema Love, pse ju nga jeni me origjinė? Revania me niseshte behet nga Shqipėria e mesme dhe poshte...
  po dhe ju e beni ne sac dhe behet ajo korja shume e nire ,une jam larg fierit por kam njerez aty dhe me pelq si qytet me shume pallate dhe i maaaadh.

 19. #99
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Jo, se thash zona e Shkodres i thot kekut, revani ne mos gaboj, por ju nga e shkrujtura nuk me dukeni!

  bib ne saē... lere ēfare na i kujton tani se do shofim enderra

 20. #100
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Jo, se thash zona e Shkodres i thot kekut, revani ne mos gaboj, por ju nga e shkrujtura nuk me dukeni!

  bib ne saē... lere ēfare na i kujton tani se do shofim enderra
  jo nuk jam nga shkodra,cdo gje e bere ne sac eshte shume e mire po byreku hahaha po na hahet ,kekut ne i themi kek revania eshte embelsire shume nazelie do kujdes se prishet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sonte...
  Nga URTESIA nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 29-10-2015, 12:36 AM
 2. Sonte: SHQIPERI - Qipro
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 11:34 AM
 3. Fruta & Embėlsira: Embelsire Ftoi
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 08:49 AM
 4. Sonte Danimark - Shqiperi ,jepni komentet tuaja
  Nga bledi1 nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 10:33 PM
 5. Shikoni Shqiperi - Hungari sonte ora 20:30
  Nga ReniX nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 10:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė