Receta Gatimi

Ēfare embelsire hengret sonte?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456
Rezultatet nga 101 deri tek 118 prej 118
 1. #101
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume pak zona e njohin revanin... Sikur ta kisha tani nje cope me bajame brenda...

 2. #102
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Shume pak zona e njohin revanin... Sikur ta kisha tani nje cope me bajame brenda...
  sikur ta kishe te me jepje dhe mua nje cope.

 3. #103
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  sikur ta kishe te me jepje dhe mua nje cope.
  ja qe se kam , nje komshia ime e ben mbrekulli. (ne fakt vetem kete embelsire ben dhe te gjithe lagja asaj i themi kur vete mendja) haha!

 4. #104
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Zup...kisha kohe pa ngrene....e kam shijuar ne maksimum....

 5. #105
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nje "ile flottant"


 6. #106
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Nje "ile flottant"

  Mimaaaa obobo sa e mire duket....e duaaa

 7. #107
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  syltjac

 8. #108
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Syltiash me "sh"o loli...jo me 'c" si andej nga Sevasteri ahahhahaha

 9. #109
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  une ashtu e kam quajt qe i vogel nuk ja nderroj emrin se do ti se i prish dhe shijen

 10. #110
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  une ashtu e kam quajt qe i vogel nuk ja nderroj emrin se do ti se i prish dhe shijen
  ahahahahahhahaha ok...po nuk i ndryshon shija nga emri ore jo...nejse....edhe une nje far kohe ashtu e quaja....prandaj te thash ty ta nderroje se une e nderrova tani qe u rrita hahahahha

 11. #111
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Torte me nutella

 12. #112
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shume pa mide qenke renix ke zgjedhe embelsiren me te mire

 13. #113
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ANNNA Lexo postimin
  shume pa mide qenke renix ke zgjedhe embelsiren me te mire
  Thanks, por ajo e Mimes ta beka me sy!!!

 14. #114
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Thanks, por ajo e Mimes ta beka me sy!!!

  hahahahahahah duket e mire nga pamja e jashtme

 15. #115
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Kadaif me Arra me mjalt,me gjalp,dhe me karafil...qe e bera me keto duar...hahahaha sa i mire ishte bere o zot o zottt!! ....(t'i beje pak qejfin vetes)....

 16. #116
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Kadaif me Arra me mjalt,me gjalp,dhe me karafil...qe e bera me keto duar...hahahaha sa i mire ishte bere o zot o zottt!! ....(t'i beje pak qejfin vetes)....
  duam recepin se si e ke ber moj se na shkon lengu gojes tani neve

 17. #117
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahaha do recepin ti?....ta jep motra ty....kadaifi eshte i blere si fillim...e bene ne pjese te imta...brenda e mbush me arra dhe i mbledh me dore deri sa te behen sa nje kokerr veze...

  pastaj... i vendos ne tepsi...i lyen me gjapl...(gjalp i hidhet sa te duash...edhe 2 gota,i shkrir kuptohet)....pastaj e vendos ne furr te piqet...

  pasi ftohet i hidhet sherbeti....me 1 kg gjysem uje...e nje kg e gjysem sheqer....brenda ujit i hidhet karafil i thate...dhe vanilje pluhur....mjalt sipas deshires.....

 18. #118
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 6 FillimiFillimi 123456

Tema tė ngjashme

 1. Sonte...
  Nga URTESIA nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 28-10-2015, 11:36 PM
 2. Sonte: SHQIPERI - Qipro
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 10:34 AM
 3. Fruta & Embėlsira: Embelsire Ftoi
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 07:49 AM
 4. Sonte Danimark - Shqiperi ,jepni komentet tuaja
  Nga bledi1 nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 09:33 PM
 5. Shikoni Shqiperi - Hungari sonte ora 20:30
  Nga ReniX nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 09:12 AM

Etiketat pėr kėtė Temė