Sinan Hoxha : Dua 50.000 euro per te rrefyer te verteten


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Sinan Hoxha : Dua 50.000 euro per te rrefyer te verteten

  Receta Gatimi

  Pas akuzave tė publikuara dje, kėngėtari Sinan Hoxha, nuk ka dashur tė japė asnjė pėrgjigje pėr ato ēka ish-banorja e “Big Brother”, Domenika Ēaushaj, ka treguar nė lidhje me marrėdhėnien homoseksuale qė ekzistonte mes tij dhe Seldit. Nė njė prononcim tė dhėnė dje pėr “Gazeta Shqiptare”, kėngėtari Hoxha s’ka dashur tė komentojė as edhe njė nga akuzat drejtuar atij, por ka pohuar se “nėse doni tė dini tė vėrtetėn time, atėherė duhet tė mė paguani 50.000 euro. Nuk mund tė shisni gazetat me jetėn time”. Sinani u ėshtė pėrgjigjur me heshtje tė gjitha pyetjeve tona, duke mos u pėrpjekur tė mohojė apo pohojė akuzat e Domenikės. Tė premten qė lamė pas, kėngėtari i muzikės popullore ka qenė nė Borsh sė bashku me Seldin, pėr tė performuar nė njė nga diskot verore atje. Por, nė fakt pavarėsisht heshtjes sė Sinanit, intervista dhe fotot e publikuara nga Domenika ishin me tė vėrtetė shokuese. Aty ajo tregonte se si lindėn dyshimet qė Seldi mund tė kishte lidhje me njė mashkull, e deri tek pohimi prej tij se kishte njė marrėdhėnie disavjeēare mė kėngėtarin Sinan Hoxha. “Kur dola nga “Big Brother” u njoha me disa miq tė Seldit. Njė nga miqtė e tij ishte edhe Sinan Hoxha, kėngėtari i njohur.


  Seldi mė thoshte se e ka kushėri dhe ishin shumė miq bashkė. Gjithashtu, mė pohonte se ishte ai qė e mbėshteste nė karrierėn e tij si kėngėtar. Por, mė bėnte tė dyshoja fakti qė kur e merrte Sinani nė telefon, ai largohej dhe dilte nė ballkon pėr tė folur. Mė pas, tė njohur tė Seldit mė treguan se mes tyre kishte mė shumė se miqėsi, dhe mbi tė gjitha ata nuk ishin kushėrinj. Insistova dhe i kėrkova shpjegime, pasi situata filloi tė bėhej e padurueshme. Dhe, ai e pohoi… Mė rrėfeu gjithēka pėr lidhjen e tij intime disavjeēare me Sinanin. Ishte e tmerrshme. Nuk arrija ta besoja”, – tregon Domenika. Nė intervistėn e saj, Domi thotė se jeta e tyre seksuale ishte sa pėr tė thėnė, dhe se Seldi justifikohej duke thėnė se ishte i stresuar. Megjithatė, e vėrteta e gjithė kėtij strumbullari do tė zbulohet vetėm kur Sinani tė pranojė tė rrėfehet. Deri sa tė gjejmė 50.000 eurot e kėrkuara prej tij nė kėmbim tė njė interviste, mjaftohuni me heshtjen… G.Shqiptare

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Bo bo bo...edhe kjo doli...

  Me jepni 20.000 euro mua se ia nxjerr une te verteten Sinanit...

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shiko shiko, dashka dhe lek Sinanua!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sinanit ja nxjerim te verteten dhe pa lek ne

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Sinanit ja nxjerim te verteten dhe pa lek ne
  kte mund ta bej vetem nje qe esht si sinani .......

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  PErse ja paske nxjer te verteten sinanit ti hahaah ( shaka)

  Ky sinani vetem kur te dali ndonje .....

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jo vllai mos je ti si sinani ( shaka ) se un per vete jam 1000000% hetero

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Larg qoft vetem si ai jo

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Ja dhe fotot e publikuara nga Domenika
 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  he se edhe sinani per pambuk ka per te perfunduar po he .... po seldi ktu eshte gjat provave te vidjoklipi gare cigare oooo hahaha

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  he se edhe sinani per pambuk ka per te perfunduar po he .... po seldi ktu eshte gjat provave te vidjoklipi gare cigare oooo hahaha
  e para e punes nuk esht fare gare cikare oooo POR gare cigare ohohoo
  e dyta kto foto domi i ka gjet ne pc e seldit , ne fotot e tij personale (pastaj sinani ska dal ne asnje moment te ktij klipi )

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e para e punes nuk esht fare gare cikare oooo POR gare cigare ohohoo
  e dyta kto foto domi i ka gjet ne pc e seldit , ne fotot e tij personale (pastaj sinani ska dal ne asnje moment te ktij klipi )
  hahahhaha ka gje se njelloj eshte hmmm nk di qe permenda sinanin ne klipin e seldit .. eshte nje keqkuptim ku doja ta ndaja fjalin ne 2 pjes

 13. #13
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Sa do ki mo .....50000 euro
  Bo booooooo sa qeka rrit cmimi b...

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Alo alo ambulanca

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjej te verteten!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 13-10-2013, 10:38 PM
 2. Sinan Hoxha shanė shikuesin nga motra...
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 09-01-2011, 04:49 PM
 3. Pėrdoruesit e rrjeteve sociale nuk e thonė tė vėrtetėn
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 03:33 PM
 4. Google fsheh tė vėrtetėn
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 08:41 PM