Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 10 nga 18 FillimiFillimi ... 56789101112131415 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 181 deri tek 200 prej 350
 1. #181
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

 2. #182
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 3. #183
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  looool hahahaha lol lol lol

  shum e fort kjo

 4. #184
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahahaha grate grate.. gra mo

 5. #185
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  1-Gjėja mė e rėndėsishme pėr njė grua ėshtė siguria financiare

  2-Megjithėse kjo ėshtė e rėndėsishme, ato pėrsėri dalin dhe blejnė rroba dhe gjėra tė tjera tė shtrenjta

  3-Megjithėse ato blejnė gjithnjė rroba tė shtrenjta, pėrsėri ato nuk kanė KURRĖ diēka pėr tė veshur

  4-Megjithėse ato nuk kanė kurrė diēka pėr tė veshur, ato gjithmonė vishen bukur

  5-Megjithėse ato vishen gjithnjė bukur, rrobat e tyre janė vetėm ‘rrecka tė vjetra’

  6-Megjithėse rrobat e tyre janė gjithmonė ‘rrecka tė vjetra’, ato pėrsėri presin nga ju qė t’u bėni komplimenta pėr rrobat

  7-Megjithėse ato presin komplimenta nga ju, kur ju e bėni kėtė gjė, ato nuk ju besojnė.

 6. #186
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  1-Gjėja mė e rėndėsishme pėr njė grua ėshtė siguria financiare

  2-Megjithėse kjo ėshtė e rėndėsishme, ato pėrsėri dalin dhe blejnė rroba dhe gjėra tė tjera tė shtrenjta

  3-Megjithėse ato blejnė gjithnjė rroba tė shtrenjta, pėrsėri ato nuk kanė KURRĖ diēka pėr tė veshur

  4-Megjithėse ato nuk kanė kurrė diēka pėr tė veshur, ato gjithmonė vishen bukur

  5-Megjithėse ato vishen gjithnjė bukur, rrobat e tyre janė vetėm ‘rrecka tė vjetra’

  6-Megjithėse rrobat e tyre janė gjithmonė ‘rrecka tė vjetra’, ato pėrsėri presin nga ju qė t’u bėni komplimenta pėr rrobat

  7-Megjithėse ato presin komplimenta nga ju, kur ju e bėni kėtė gjė, ato nuk ju besojnė.
  ahahahahahahaha sa kam qesh
  te kjo tema , mund te them se kjo esht e vetmja gje e vertet qe keni then !!!!!!!

 7. #187
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ktu po dal cikezzz kunder gjinis time .......
 8. #188
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, per te paren jam 100% i sigurt


 9. #189
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  lol, per te paren jam 100% i sigurt

  hahahahahahaha per te paren nuk jam shume dakord,ama per te dyten nuk di cfare te them,

 10. #190
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  thuhej edhe ne kohen e xhaxhit ,"lufta e te kundertave sjell zhvillim" ....

 11. #191
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  1-Gjėja mė e rėndėsishme pėr njė grua ėshtė siguria financiare

  2-Megjithėse kjo ėshtė e rėndėsishme, ato pėrsėri dalin dhe blejnė rroba dhe gjėra tė tjera tė shtrenjta

  3-Megjithėse ato blejnė gjithnjė rroba tė shtrenjta, pėrsėri ato nuk kanė KURRĖ diēka pėr tė veshur

  4-Megjithėse ato nuk kanė kurrė diēka pėr tė veshur, ato gjithmonė vishen bukur

  5-Megjithėse ato vishen gjithnjė bukur, rrobat e tyre janė vetėm ‘rrecka tė vjetra’

  6-Megjithėse rrobat e tyre janė gjithmonė ‘rrecka tė vjetra’, ato pėrsėri presin nga ju qė t’u bėni komplimenta pėr rrobat

  7-Megjithėse ato presin komplimenta nga ju, kur ju e bėni kėtė gjė, ato nuk ju besojnė.

  Hahahaha Po ku paske qene me para mo robo, cja paske bere mire hahahahaha

 12. #192
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin 13. #193
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 14. #194
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha


 15. #195
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Thjeshtesia e Meshkujve!

  Pa komplekse!

 16. #196
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  LOL


 17. #197
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

 18. #198
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  True Story: Dhe lufta vazhdon...
 19. #199
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  True Story: Dhe lufta vazhdon...  shume e forte e para

  ndersa e dyta eshte QR loooool

 20. #200
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 04:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:21 AM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 10:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 08:48 PM