Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 15 nga 18 FillimiFillimi ... 5101112131415161718 I funditI fundit
Rezultatet nga 281 deri tek 300 prej 350
 1. #281
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  Po pra! Pse ? 2. #282
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Po pra! Pse ?

  hahahahahah sa e fort,,,,,se kam degjuar njeren ketej verdall qe thot gjithmon qe meshkujt jan te gjith njesoj

 3. #283
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahaha sa kam qesh me te tera kto
  te marrte dreqi iceman .
  kshu sic e ke nis , pa nuse do ngelesh

 4. #284
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahaha sa kam qesh me te tera kto
  te marrte dreqi iceman .
  kshu sic e ke nis , pa nuse do ngelesh
  haha labe, hajt se ska ku te shkoje me keq se qe eshte jo...

 5. #285
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  haha labe, hajt se ska ku te shkoje me keq se qe eshte jo...
  ... sa gjera kan ndodh kur kam ik un , Fol ca ka ndodh ?
  kush vdiq ore fol ???

 6. #286
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lami mir osht, t`fala edhe ka thon qe gjall A dek ka me ngrit Flamurin ne Vlore

  hahaha shnosh jem kejt akoma

 7. #287
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ee cma kujton ate ...me ka marr malli shum  kjo esht e fort fare

 8. #288
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ee cma kujton ate ...me ka marr malli shum  kjo esht e fort fare
  e kuptova por se morra vesh lol

 9. #289
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  e kuptova por se morra vesh lol
  hahahahaha , do pak vemendje dhe pak fare anglisht

 10. #290
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  more per anglisht "I know english water " hahaha, po esecen e fotos nuk e kuptova mire...

 11. #291
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha , ndaj te thash qe do perqendrimmmm

 12. #292
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ehh vallaj ajo s`na ka mbet lol

 13. #293
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19  - - - Updated - - -


 14. #294
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ...;p;p

 15. #295
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ...;p;p
  s'eshte e ver8 kjo!

  Un nuk le pothuajse as1 folder ne desktop! Por edhe nese i le, i le me emra si "Musik", "Foto" ose dicka e tille... jo me ato lloj shkrimesh

 16. #296
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahaha , ice....behet fjal per shumicen .... per djem si puna e majdit psh

 17. #297
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  kam kaq kohe qe jam ne forum, por smerrja guximin te hapja pakes kete teme ne ket forum ,po vrisja mendjen hey cfare ndryshimi paska vert8te ne mes djemve dhe vajzave, por te paktem percaktojini se per cfare behet fjale se me futet ne siklet

 18. #298
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 19. #299
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Nuk eshte kaq e veshtire ta besh nje femer te lumtur,
  mjafton thjesht te jesh:
  1. Shok i mire
  2. Romantik
  3. Shofer
  4. Guzhinier
  5......

  ...

  ...  345. Inxhinier

  346. Filozof

  367. Futbollist

  368. I Pasur

  369. I kujdesshem

  ...

  2732. Guximtar

  2733. I Sinqerte

  2734. I zgjuar

  2735. I paster

  ....

  ....

  ...

  128472. Parukier

  128473. Baba i mire

  128474. Besnik..... 20. #300
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Nuk eshte kaq e veshtire ta besh nje femer te lumtur,
  mjafton thjesht te jesh:
  1. Shok i mire
  2. Romantik
  3. Shofer
  4. Guzhinier
  5......

  ...

  ...  345. Inxhinier

  346. Filozof

  367. Futbollist

  368. I Pasur

  369. I kujdesshem

  ...

  2732. Guximtar

  2733. I Sinqerte

  2734. I zgjuar

  2735. I paster

  ....

  ....

  ...

  128472. Parukier

  128473. Baba i mire

  128474. Besnik.....


  s`qenka dhe aq i veshtire ky provimi jo... hyjme me intervenime ne kur t`i vije koha lol

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 04:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:21 AM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 10:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 08:48 PM