Receta Gatimi

Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 18 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 350
 1. #81
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  .................ky esht realiteti !

 2. #82
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hahaha Ai i fundit ka talen

 3. #83
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  heheheheehheh Smocking2 ishte shume per tu qeshur se si beba vepronte ne ate menyr

 4. #84
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  zemra e nje vajze eshte si nje gur , kur hyn dikush nuk del me kurr
  zemra e nje djali eshte si nje hotel , nuk merret vesh kush hyn e kush del ...!!!

 5. #85
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  zemra e nje vajze eshte si nje gur , kur hyn dikush nuk del me kurr
  zemra e nje djali eshte si nje hotel , nuk merret vesh kush hyn e kush del ...!!!
  uaaaaaaa e fort kjo

 6. #86
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  zemra e nje vajze eshte si nje gur , kur hyn dikush nuk del me kurr
  zemra e nje djali eshte si nje hotel , nuk merret vesh kush hyn e kush del ...!!!
  Hahaha!

 7. #87
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  hapet nje dyqan ne New York ku shiten burra.
  Ne hyrje te dyqanit eshte nje tabele ku shpjegohen rregullat qe duhet te ndjekin klientet, ku shkruhet:Ne dyqan hyhet vetem nje here, jane 6 kate ku ne cdo kat femrat mund te zgjedhin nje burre, nuk lejohet kthimi nje kat me poshte.Dalja eshte ne katin e gjashte.
  Hun nje grua ndyqan dhe shkon ne katin e pare ku shkruhet
  Kati I - Burra ne mardhenie pune .....te provoj te dytin thote gruaja
  Kati II-Burra ne mardhenie pune qe i duan femijet......po shkoj tek tjetri thote gruaja
  Kati III-Burra te pasur qe duan femijet dhe jane te pashem....mire ketu thote gruaja por te shoh njehere me lart.
  Kati IV-Burra te pasur qe i duan femijet,jane te pashem dhe ndihmojne ne punet e shtepise.....mendohet gruaja dhe shkon nje kat me lart.
  Kati V-Burra te pasur, i duan femijet, te pashem,ndihmojne ne punet e shtepise dhe jane romantik...........ketu zonja mer vendimin qe te mare burrin pra ne katin e peste.....por nuk mund ti qendroj dot tundimit dhe thote nuk shkoj te shoh edhe te gjashtin!!!!!!!!!!!
  Kati VI- Ketu shkruhet: Jeni klientja e 31.512.746 e ketij kati . Ky kat eshte bere per tju treguar grave se nuk jane te kenaqura me asgje

 8. #88
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  hapet nje dyqan ne New York ku shiten burra.
  Ne hyrje te dyqanit eshte nje tabele ku shpjegohen rregullat qe duhet te ndjekin klientet, ku shkruhet:Ne dyqan hyhet vetem nje here, jane 6 kate ku ne cdo kat femrat mund te zgjedhin nje burre, nuk lejohet kthimi nje kat me poshte.Dalja eshte ne katin e gjashte.
  Hun nje grua ndyqan dhe shkon ne katin e pare ku shkruhet
  Kati I - Burra ne mardhenie pune .....te provoj te dytin thote gruaja
  Kati II-Burra ne mardhenie pune qe i duan femijet......po shkoj tek tjetri thote gruaja
  Kati III-Burra te pasur qe duan femijet dhe jane te pashem....mire ketu thote gruaja por te shoh njehere me lart.
  Kati IV-Burra te pasur qe i duan femijet,jane te pashem dhe ndihmojne ne punet e shtepise.....mendohet gruaja dhe shkon nje kat me lart.
  Kati V-Burra te pasur, i duan femijet, te pashem,ndihmojne ne punet e shtepise dhe jane romantik...........ketu zonja mer vendimin qe te mare burrin pra ne katin e peste.....por nuk mund ti qendroj dot tundimit dhe thote nuk shkoj te shoh edhe te gjashtin!!!!!!!!!!!
  Kati VI- Ketu shkruhet: Jeni klientja e 31.512.746 e ketij kati . Ky kat eshte bere per tju treguar grave se nuk jane te kenaqura me asgje
  hahahaha , esht e vertet

 9. #89
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  zemra e nje vajze eshte si nje gur , kur hyn dikush nuk del me kurr
  zemra e nje djali eshte si nje hotel , nuk merret vesh kush hyn e kush del ...!!!
  un nk arrij dot ta besoj qe disa meshkuj e kan kthyer kte te kundert dalin meshkujt engjej ne kte mes pfffffffffffff ........

 10. #90
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Djallėzore Deputetja rrah deputetin
  Njė deputete e Sllovakisė e ka rrahur deputetin gjatė njė seance tė mbajtur pėr votėbesimin ndaj qeverisė.
  Anna Belousovova, e ka goditur disa herė deptuetin nga partia liberale, Igor Matoviēin pas ngritjes sė tensioneve lidhur me fatin e qeverisė, njofton ReL.
  Belousovova ishte arsyetuar se goditja me shuplaka nuk kishte qenė tendenca e saj nė fillim mirėpo ajo kishte ndėrruar mendjen dhe e ka goditur Matoviēin pasi qė siē tha ajo, ai nuk ishte treguar I sjellshėm ndaj saj.

  hallall i qoft

 11. #91
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ashtuuuuuuuuuuuuuuuuuu ok lexo kto ti :d

  nga ndryshon nje mashkull nga nje bateri?
  Bateria ka dhe ane pozitive!

  Cfarė tha zoti pasi bėri burrin?
  Mund tė bėj dicka mė tė mirė.

  Pėrse meshkujt nuk kanė kriza tė moshės sė mesme?
  Sepse kanė ngecur tek adoleshenca.

  Cfarė kanė tė pėrbashkėt burrat dhe shishet e birrės?
  Janė bosh nga qafa e lart.

  Meshkujt jane si delfinet sepse thuhet qe jane te zgjuar por asnje ska
  arritur ta vertetoje deri tani...

  E dini pse meshkujt fishkellejne me mire se femrat?
  Sepse ata kane nje tru zogu!

  Cfare kane te perbashket burrat dhe kafeja?
  Te dy merren per te te qetesuar, por te bejne me shume nervoze.
  hahahahh ...... E fort :d

 12. #92
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha labja, so bash qashtu jo

 13. #93
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahaha labja, so bash qashtu jo
  me fal po nuk te kuptova
  ca the

 14. #94
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahaha labja, so bash qashtu jo
  me fal po nuk te kuptova
  ca the

 15. #95
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  MOs do nje perkthyes ti nuk kuptove edhe ate pu

 16. #96
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahhahahahahaha labja qysh me ta perkthy

 17. #97
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahahahhahahahahaha labja qysh me ta perkthy
  hhahha..... iceman te kuptoj shum mire
  & une kur flisja dikur me thonin shqip fole tani ??? ste kuptojm !!!!!!

 18. #98
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eeeh na apet mir po kuptohem se me fol me t`Maqedonis psh, kurr smuj i kuptoj qka folin

 19. #99
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Filani i thote nje shoku i kam vrar mbreme 6 mushkonja. Tre meshkuj dhe tre femra.
  SHoku e pyet si e di ti se ishin 3 meshkuj dhe 3 femra?
  Jani i pergjigjet se 3 ishin ne televizor dhe 3 te tjarat ishin para pasqyres .

 20. #100
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahaha ca teme, sa kam qeshur duke lexuar!

  gjithsesi mund te them qe COCO CHANEL thoshte: Nje burre mund te veshi cfar te doje. Gjithmone do mbetet aksesor i femres.

  Ndersa Golda Mair thoshte pak a shum keshtu(mundoem ta perkthej sakte): Ceshtja e clirimit te femrave esht nje budallek i madh. Jan meshkujt te diskriminuarit. Nuk mund te lindin femij. Dhe asnjeri mundohet te bej dicka per kte.

  Ka gje me te bukur se jeta?? dhe kush esht origjina e jetes??

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 04:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:21 AM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 10:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 08:48 PM