Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 18 FillimiFillimi ... 2345678910111217 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 121 deri tek 140 prej 350
 1. #121
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 2. #122
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahah ahahahahahahah

  sa kam qesh me ket' labe hahahahahahahahahahaha e ver8 ama

 3. #123
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19


  jeni qenia me perfekte ne bot.....nuk ju shajm dot jo

 4. #124
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahhahahhahahaha

  jena jena

 5. #125
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mashkulli zbuloi ARMET edhe shpiku GJAKUN,
  Femra zbuloi GJAKUN edhe shpiku viktimat = meshkujt.

 6. #126
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Mashkulli zbuloi ARMET edhe shpiku GJAKUN,
  Femra zbuloi GJAKUN edhe shpiku viktimat = meshkujt.
  Femra si gjithmone e pa shpirt

 7. #127
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Femra si gjithmone e pa shpirt


  jo mo jo ,(fjala bie)

 8. #128
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  meshkujt dhe Dashuria kane kembe dhe dhembe sepse te kafshojne dhe ikin!...

 9. #129
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Suksesi

  Njė burrė i suksesshėm ėshtė ai qė fiton mė shumė sesa bashkėshortja e tij mund tė shpenzojė.

  Njė grua e suksesshme ėshtė ajo qė gjen njė burrė tė tillė. 10. #130
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Natyrshmėri

  Meshkujt zgjohen nė tė njėjtin pozicion qė kanė rėnė nė gjumė.

  Gratė nė ēfarė do mėnyre vetėm jo ashtu si kanė rėnė nė gjumė.


  ...............

 11. #131
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Suksesi

  Njė burrė i suksesshėm ėshtė ai qė fiton mė shumė sesa bashkėshortja e tij mund tė shpenzojė.

  Njė grua e suksesshme ėshtė ajo qė gjen njė burrė tė tillė.
  Ke te drejte Grate te grijne nga paret

 12. #132
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

 13. #133
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  hahaha...i madh je ice....

 14. #134
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha smocking

  cfare mendojne vajzat eshte e ver8 apo jo ?

 15. #135
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  o vrafsha gjith boten... sa kot qe iaa kpusin femrat mor aman

 16. #136
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahaha smocking

  cfare mendojne vajzat eshte e ver8 apo jo ?
  shum e vertete, po me vjen keq per ate perfundimin ne shkolle...hahaha

 17. #137
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Momoja Lexo postimin
  o vrafsha gjith boten... sa kot qe iaa kpusin femrat mor aman

 18. #138
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  shum e vertete, po me vjen keq per ate perfundimin ne shkolle...hahaha
  hahahahaha per ate me vjen keq edhe mua

 19. #139
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  avash moj erinda... kujdes me karrigen (kam hall mos e thyen jo x gj )
  [ATTACH=CONFIG]mwahahaha....[/ATTACH]

 20. #140
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  pa merak se nuk thyej me shume se 90,9 % te trupit,hahahahahahahhahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 04:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:21 AM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 10:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 08:48 PM