Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 9 nga 18 FillimiFillimi ... 4567891011121314 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 161 deri tek 180 prej 350
 1. #161
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  lool ajo qe ka hapur gojen them
  Edhe Une Me Mendimin Tend Jam

 2. #162
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  lool ajo qe ka hapur gojen them
  of course hahahahaha

 3. #163
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Kur eshte e rendesishme nje femer

  Hahaha o zot te me vije nje femer hahaha

 4. #164
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ncncnncncncncnncncncnncncncnncnc

 5. #165
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  ncncnncncncncnncncncnncncncnncnc
  Cfar ke ti moj se kisha fjalen per ty un, po per letren

 6. #166
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Cfar ke ti moj se kisha fjalen per ty un, po per letren
  thash gj un ?????????????????????

 7. #167
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  A po qe ashtu me fale qe te akuzova

  ja bere ncncncncnc prandaj te thash

 8. #168
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  A po qe ashtu me fale qe te akuzova

  ja bere ncncncncnc prandaj te thash
  je i falur
  pse nk lejohet tbesh ncncncnncnc ?

 9. #169
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  je i falur
  pse nk lejohet tbesh ncncncnncnc ?
  Faleminderit qe me fale

  E mora per keq ate ncncncncnc une,

  me je bere edhe ti si Erinda me kete ncncncncncn, na e beri huq te terve neve kete ajo gjumashja

 10. #170
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Faleminderit qe me fale

  E mora per keq ate ncncncncnc une,

  me je bere edhe ti si Erinda me kete ncncncncncn, na e beri huq te terve neve kete ajo gjumashja
  Olsen as ne gjume nuk me le rehat ? ncncncncnc

  cfare doni qe perserisni shprehjet e mia ju eeeeeeeeeeeee?

 11. #171
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 12. #172
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Faleminderit qe me fale

  E mora per keq ate ncncncncnc une,

  me je bere edhe ti si Erinda me kete ncncncncncn, na e beri huq te terve neve kete ajo gjumashja
  waaa te lutem shum

  ore pse ncncnncnc erinda e ka shpikur po ky ate e perdor vet si shprehje un

  by the way erinda un nuk bera gje olsi foli

 13. #173
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  waaa te lutem shum

  ore pse ncncnncnc erinda e ka shpikur po ky ate e perdor vet si shprehje un

  by the way erinda un nuk bera gje olsi foli
  lere se ate ncncn mua ma vodhi, dhe nuk e perdor me per qejfmbetje

 14. #174
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  lere se ate ncncn mua ma vodhi, dhe nuk e perdor me per qejfmbetje
  hahahahhahahahhahahha ta vodha ty the?...ncncncnncncnncc

 15. #175
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Tru!
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Un thash se ishe me ne ti

 16. #176
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  lere se ate ncncn mua ma vodhi, dhe nuk e perdor me per qejfmbetje
  hahahahhahahha mosssssssssss

 17. #177
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Tru!


  Un thash se ishe me ne ti
  Me ne jam ore, po paskam ngatrru kategorine doja ta postoja tek foto per te qeshur

 18. #178
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  LOL 19. #179
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Tru!


  Bjonde hahaahha

 20. #180
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  LOL


  hahahaha e vertet
  te marrte dreqi ty

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 03-09-2014, 07:21 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 04:25 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:21 AM
 4. Femrat "cmenden" pas meshkujve me pamje te eger...
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 10:15 PM
 5. Femrat nxiten seksualisht nga femrat tjera
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 08:48 PM