Atmosfere Festash!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  I Habitur Atmosfere Festash!

  Receta Gatimi

  Si po ju duket bora qe ka filluar ne Lirenti.com? Falenderoj 1 miken time per imazhet e ofruara!

  Ftoj te gjithe anetaret te zgjedhin 1 foto sipas deshires me atmosferen e festave ne profil.


  Ja si te ndryshoni Masken e Forumit:

  1- Duke klikuar mbi Ndrysho masken e Forumit do ju shfaqen 3 mundesi per te zgjedhur 1 foto.

  • Nga nje faqe interneti, ju mund te kopjoni adresen www. faqetjeter. imazhi.gif
  • Nga Kompjuterit juaj- mund te zgjidhni nje foto qe keni shpetuar me perpara.
  • Ose te zgjidhni nje nga katalogu i Forumit tone.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kjo atmosfera e festave me pelqen shum ...dhe ju nuk hezituat te na i sillnit edhe ktu ne forum

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kjo atmosfera e festave me pelqen shum ...dhe ju nuk hezituat te na i sillnit edhe ktu ne forum
  Flm, shume bukur dhe ajo macja me ate kapuēin


  Ketu mund te gjeni disa Maska Festash

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Shume bukur pamja,ide e shkelqyer,dhe atmosfer festash....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Bakllavaja: Histori petesh dhe festash
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 02:45 PM

Etiketat pėr kėtė Temė