FIERI IM.........


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  FIERI IM.........

  Receta Gatimi

  Thash te hap dhe une nje teme ...u bera ziliqare per korcen....
  ka ndonje nga Fieri ketu,apo te gjithe pej Korce?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: FIERI IM.........

  ja dhe disa foto nga fieri  fotografi: Benat[i]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: FIERI IM.........

  Carolina, si ska nga Fieri ketu, ja ku jam

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e X-man
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  45
  Reputacioni
  0
  Ah moj karoline,sikur ta dish sa fierake ka !!???mashallah!
  gjynah te qahemi.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Karolina aq shume eshte mallengjyer saqe eshte nis drejt Fierit ka ketu e nje vit dhe spo gjejm shenje e nishan.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  po si moj nuk ka nga fieri
  ja ku jam edhe une...

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ja ku jam une trimi nga fieri ketu ka lezet nga fieri
  nje urra per fierin

  ja foto nga fieri

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  foto nga fieri
 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e eljoplaku
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  marshalla shyqyr zotit ka plot njerez nga fieri.....thjesht nuk ne pelqen te dukemi

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Fieri shum i bukur

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e 5tivi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  37
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po edhe un nga fieri jam

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Bravo Fieri

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Hotel Fieri


 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  hallalll fieri po hecn

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. pershendetje nga fieri
  Nga aliu nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 06-05-2011, 11:14 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 09:43 AM
 3. Fieri, 25% e sėmundjeve nga ndotja
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-04-2008, 03:42 PM
 4. FIERI
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-03-2008, 07:50 PM
 5. Fier, dhjete studio ēelin me foto ekspoziten “Fieri ne vite&
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-12-2006, 02:32 AM