Anetari i Vitit 2010 dhe Grada te reja!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Sondazh Anetari i Vitit 2010 dhe Grada te reja!

  Receta Gatimi  Secili nga anetaret mund te thoj vetem 2 emra + arsyen qe i jep voten.

  - Nuk mund te zgjedhe veten e tij!

  Anetari qe do te marre me shume pike do te renditet i pari (ose mund te behet dhe sondazh, per tu percaktuar)

  Anetaret e tjere pas vendit te pare do te marrin Grada te reja!

  Gradat e reja sjellin:
  Ikonen e Grades poshte Nofkes ne forum
  Me shume hapesire ne Albumin Fotografik
  Me shume Mesazhe Private
  Heqja e limitit te kohes se postimit
  Me shume reputacion gjate postimit te temave
  Mundesia e modifikimit te titullit bold
  etj etj etj  Sygjeroni emrat tuaj!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 24-12-2010 mė 08:01 PM.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Kjo mendoj se eshte grada me fantastike,dhe lum ai qe do ta marri...

  Nuk e di nese lejohen moderatoret te marrin pjese per kete grad,por gjithsesi po e jap mendimin tim.

  1 MAJDI Sepse per mendimin tim ka qene shume aktiv ne forum,dhe ka dhene nje kontribut ne ndihmesen e antereve te tjere(rinj) per integrimin ne forum.
  Per antarin e dyte jam i mendimit per Aurelin,besoj dhe mendoj se per arsyen time eshte nje Antar i vjeter dhe aktiv ne forum,u se harrova jam dhe per Erlindin nuk e perjashtoj dot te me falni,arsyeja si per Aurelin.
  U bene tre me duket,por isha ne medyshje.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 18-12-2010 mė 11:14 AM.

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  per mendimin tim 1- Majdi sepse eshte shum aktiv dhe ne shume raste ka ndihmuar shum anetar te forumin
  2- Erina eshte shum aktive dhe me ka pelqyer
  edhe mua 3 me doli lloagri sepse kam edhe Laben vertet e ere si antare po shum aktive dhe e zgjuar ...

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ej po te tjeret ku jane,do te japin ndonje mendim apo jo,te mos harrojm se te gjithe mund te japi 2 emrat e tyre per antarin e vitit,prandaj mos nguroni dhe jepni mendimin tuaj.

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  per mendimin tim 1- Majdi sepse eshte shum aktiv dhe ne shume raste ka ndihmuar shum anetar te forumin
  2- Erina eshte shum aktive dhe me ka pelqyer
  edhe mua 3 me doli lloagri sepse kam edhe Laben vertet e ere si antare po shum aktive dhe e zgjuar ...
  un jam sh sh e re per tu votuar , mos ja fut kot ..gjithsesi flm

  un votoj renix ..sepse esht super aktiv, sh i matur, i qet ,i zgjuar , esht gjithnje gati per te na ndihmuar

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  un jam sh sh e re per tu votuar , mos ja fut kot ..gjithsesi flm
  Po te lexosh siper ne fillim fjalet qe ka shkruajtur Reni,nuk eshte se jane perjashtuar antaret e ri,emrat e tu do te merren parasysh,dhe do te shikohen si votat e cdo antari tjeter ,nuk ka perjshatim ketu je i ri/re apo i/e vjeter,te me kuptosh drejte,sdo te thote gje se ti je e re dhe nuk do te kesh aksese ne te tilla "sondzhe(votime)" ne kete forum dhe vota ose emrat e tuaj nuk do te merren parasysh.

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Mendoj se me mire do te ish te organizohej ne formen e nje sondazhi
  Psh me 5 ose 10 emra te perzgjedhur dhe do ish me e lehte per te votuar.
  une prsh votoj per Majdin,Emaus,Renis dhe Kliton sepse jane gjithmone te gatshem sa here qe ju kerkohet ndihme.
  Qe te gjithe jane te mrekullueshem dhe eshte e veshtire te zgjedhesh.

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Eshte e vertet shume e veshtire eshte per te zgjedhur,na ka futur ne siklet Reni,pasi te gjithe antaret jane te mrekullueshem dhe nuk din ku te vendosesh gishtin pasi te gjithe te duket sikur e meritojn,pooooooor vetem njeri eshte ai qe do ta marri kete grade,dhe sic thashe eshte teper veshtire.

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Esht pak veshtir kur votohet hapur?per mendimin tim te gjitha antaret se diskutojn ne ket forum dhe kan me shum se 100 postim meritojn grad,nuk them simbas postimve qe kam un, por nese nje antar ka bere 100 postim do thot se ka nda nje koh te jet pran keti forumit,dhe ja ka vle besoj ?

  Tani do votoja per Ulkine ,edhe pse shum e re ne mosh ka dhen kuntributin shum te madhe ,(dhe e kam si shpirt hihih)
  Labja, i ka dhen frymzim forumit ,dhe me pelqen se eshte temperament ,un keshtu e shoh?
  Smoking me pelqejn shkrimet e tij,menyra si e zhvillon debatin dhe bindjen e tij ndaj ati debatit.(DO THOT MODERATORET DHE ADMINAT NUK PERFSHIHEN NE ket VOTIM)?ka edhe shum tjer se meritojn grad, por me kta kam debatu me shum..

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un votoj Majdin hahaah Un votoj Klitonin

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une votoj:
  Majdin
  Iceman
  3r1k0


  Majdi - anetari i vitit dhe per 2 te tjeret grada te reja!

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe Iceman & 3r1k0 e meritojn mire thote EMAUS,ej po me duket se te gjithe e meritokan


 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Edhe une jam i mendimit se Kliton e meriton se eshte
  gjithnje aktiv ne te gjitha temat dhe i dyti eshte Majdi se gjithsesi eshte aktiv ky eshte mendimi im

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Majdi, po kryeson me sa shof! Sh mire, vazhdoni me emrat tuaj! Flm per votat.

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Emri i Fituesit!

  Ju faleminderit pėr votat! Uroj tė keni kaluar njė ndėrrim vitesh sa me tė gėzueshem pranė familjeve dhe njerėzve tuaj tė dashur.

  Ju komunikoj sė Anetari i Vitit 2010 ėshtė Majdi! Urime!

  Uroj qė dhe kontributi pėr vitin 2011 tė jetė sa mė i lartė dhe i sukseshėm. Jemi duke menduar njė dhurat simbolike pėr ēmimin e parė.

  Gjithashtu surprizat nuk kanė mbaruar, sė shpejti do tė publikojme dhe listėn me anėtaret qė marrin njė gradė speciale.

  Ju faleminderit dhe ju urojmė njė vite sa mė tė mbare!

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  urime Majdi

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum faleminderit , shpresoj qe ajo dhurata simbolike te jet lavatrice me ngjyra haha

  Shpresoj qe kete vit te jet ndonje antar fatlum

 18. #18
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urime MAJDI,sa per dijeni lavatricja eshte HD 2.1 nafte.

 19. #19
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Urime MAJDI e gezofsh titullin

 20. #20
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Urime Majdi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Anetari me i mire i Muajit...
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 10:52 PM
 2. Norton e Kaspersky mė tė mirėt e ēerekut tė dytė tė vitit 2010
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-08-2010, 11:48 AM
 3. Grada Super Moderator :)
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 11:18 AM
 4. Grada 100%SMS temporalish jo aktive :(
  Nga ReniX nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-06-2007, 07:29 PM
 5. Eshte hapur Grada 100%SMS Falas
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 09:32 PM

Etiketat pėr kėtė Temė