Ky tifo nuk eshte pare ndonjehere!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Video Ky tifo nuk eshte pare ndonjehere!

  Receta Gatimi

  Jeni te sigurt qe kjo nuk eshte nje video e Champions League, por thjesht nje turrne midis 12-te vjeēareve!

  Shikoni ēfare tifozlleku bejne prinderit! E mahnitshme!


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kjo nuk eshte par as ne botror Shum bukur prindrit

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Shume shume bukur...I kane bere femijet e tyre te ndihen te vecante dhe qe ta marrin sportin me pergjegjesi pasi ka dhe emocionet e tij, nuk eshte vetem loje, eshte me shume...

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  haha,ne fillim thashe kushedi kush luka,vetem kur pasha ato kalomojt pastaj,jane te apasionuar shume mbas futbollit ato,prandaj,futbollin ne Angli e quajn si nje shfaqje.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  He klitono nuk jan si Tifozat e Tiranes haha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Karaoke mė e frikshme qė keni parė ndonjėherė…!! ( Video )
  Nga labja nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 27-10-2014, 02:22 PM
 2. Gol te tille nuk keni pare ndonjehere
  Nga 3r1k0 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2011, 07:48 PM
 3. 10 shkurtime per Windows 7 qe nuk i keni pare ndonjehere!
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 07:55 PM
 4. Roboti mė real qė keni parė ndonjėherė.
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 06:50 PM
 5. Toka, si nuk e keni parė ndonjėhere!
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-08-2010, 01:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė