Gezuar Vitin e Ri 2011!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Gezuar Vitin e Ri 2011!

  Receta Gatimi

  Gezuar te gjithe shqiptareve, te te gjitha trevave, kudo qe ndodhen Vitin e Ri 20011
  Fat e Mbaresi per te gjithe.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Miri Club
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosova
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Duke ju deshiruar fat dhe lumturi ne jet te gjithe Shqiptarve ju uroj vitin 2011 "GEZUAR"

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  GEZUAR TE GJITHVE FAT MBARSI LUMTURI SHENDET DASHURI DHE PARA !!! GEZUAR 2011 !

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gezuar te gjithve Vitin e Ri 2011.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar te gjithve Vitin e Ri 2011. Qoft ky fit i mbar per te gjith

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar dhe qofte nje Vit i bekuar per te gjithe!


 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Vitin e Ri 2011! Qofte nje viti i mbare per te gjithe! Gezim dhe lumturi, por ne radhe te pare shendetin! GEZUAR 2011!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  E une i uroi te gjithve ne kete forum gezuar Vitin e Ri, Qoft ky vit viti i plotsimi te endrave e deshirave te tyre fat e lumturi ne jet. gezuar per shum vjet

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Gezuar Vitin e Ri te gjithe anetareve te Lirenti.com! Uroj qe ne cdo dite te vitit te ardhshem te gjeni sa me shume lumturi. Ia kalofshit sa me bukur sonte te gjithe.

 10. #10
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Gezuar Vitin e Ri te gjithe anetareve ketu ne Lirenti.com dhe te gjith shqipetarve

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar 2011 !!!! Me ne fund erdhiiiii :d !!

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gezuar Dhe Nje Here,Qofte Ky Vit, Viti Mbare Per Te Gjethe Ju,Gezuar! Gezuar! Gezuar!

 13. #13
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  gezuar gezuar gezuar......................
  Nje pershendetje te vecante per te gjithe emigrantet


  GEZUAR SHQIPERI KUDO QE TE JESH!

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar te gjitheve! Si e kaluat ndrimin e viteve?

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Gezuar te gjitheve! Si e kaluat ndrimin e viteve?
  shuum mir renix .... flm po ti ???

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ngjarjet qė shėnuan vitin 2011
  Nga Epik nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2011, 08:32 PM
 2. 5 Propozimet Seksi per Vitin 2011
  Nga PinkPrincess nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 02:08 PM
 3. Me ke do ta festoni Vitin e Ri 2011!
  Nga gjendar nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-12-2010, 09:01 PM
 4. Gezuar Vitin e Ri 2010!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 02:20 AM