Astronautėt 16 herė hyjnė nė vitin 2011


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Astronautėt 16 herė hyjnė nė vitin 2011

  Receta Gatimi  Astronautėt e Stacionit Ndėrkombėtar Hapėsinor kanė hyrė 16 herė nė vitin 2011.
  Pėr shkak tė kalimit tė kufijve kohorė midis dy vjetėve, ekuipazhi ka dalė 15 herė nga viti 2010.
  Sipas informatave tė Qendrės pėr kontrollin e fluturimeve nė Moskė, Stacioni Hapėsinor pėr herė tė parė ka “fluturuar” nė vitin 2011 tė premten nė ora 14 sipas kohės lokale tė Moskės, ndėrsa pėr herė tė fundit e ka bėrė kėtė afėrsisht nė zonėn e njėjtė mė 1 janar nė orėn 13 sipas kohės lokale tė Moskės.
  Tė kujtojmė, nė Stacion gjendet ekuipazhi ndėrkombėtar, i cili pėrbėhet nga dy amerikanė, tre rusė dhe njė italian.


 2. #2
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  sa her qe kan hyre ne 2011-ten e kan qu kani got

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ngjarjet qė shėnuan vitin 2011
  Nga Epik nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2011, 08:32 PM
 2. 5 Propozimet Seksi per Vitin 2011
  Nga PinkPrincess nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 02:08 PM
 3. Gezuar Vitin e Ri 2011!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-01-2011, 02:38 PM
 4. Me ke do ta festoni Vitin e Ri 2011!
  Nga gjendar nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-12-2010, 09:01 PM

Etiketat pėr kėtė Temė