Ju kam munguar ndonjerit nga antareve prezenca ime


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Talking Ju kam munguar ndonjerit nga antareve prezenca ime

  Receta Gatimi

  M mua me kini munguar shum gjat ksaj kohe qe skam qen e inkuadruar ju uroj vitin e ri te gjitheve

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar dhe ty! Uroj te kesh kaluar mire keto kohe! nga ishe fut, apo sekret hehehe!

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Urime edhe ty 2011 Donnaa, sigurisht qe na ke munguar sepse ke qene aktive ne shume tema

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Donnaa Lexo postimin
  M mua me kini munguar shum gjat ksaj kohe qe skam qen e inkuadruar ju uroj vitin e ri te gjitheve

  Po donnaa dhe shum esht ndi mungesa jote uroj te jesh me e pranishem tani ne forum te pershendes shummmmmm..

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  JU faleminderit te gjitheve menodj te jet sekret se ku jam futur hehehe

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Perse ske qen ketu ti

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar Donaa dhe mirese u riktheve

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Poezi te dedikuar Antareve te forumit
  Nga Altin111 nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 01-03-2011, 08:23 PM
 2. pershendetje te gjithe antareve te lirenti.com
  Nga vatani nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-09-2010, 08:20 PM
 3. Berry: Na ka munguar dashuria
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:23 PM
 4. Pershendetje gjithe antareve te Lirenti.com
  Nga lavdig nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-09-2009, 03:36 PM