Gezuar 2011


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Gezuar 2011

  Receta Gatimi

  GEZUAR DHE PER SHUME VJET!

  Edhe pse me vonese, por iu uroj nga zemra per nje vit te gezuar dhe me shume fat e dashuri!

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  falemnderit gezuar edhe ti

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar ardona dhe te gjithe, mbaresi ky vit!

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Pak me vonese ...thone qe kemi deri ne fund te muajit per te uruar

  Gezuar pra, gjithe te mirat per ju dhe familjet e juaj

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Qofte dhe per ty nje viti i mbare Mima, Gezuar!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar se po vjen shkurti

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po mire, urim eshte nuk eshte plumb proteste.... ahahaha, bej shaka, po une e kam thene se eshte me vonese. Por, nejse, shqiptarit shendet t'i thuash, 'plac" i duket

  Iu dua shume, gjithsesi!


  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Gezuar se po vjen shkurti

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E praaaaa, edhe une keshtu mendova qe eshte brenda muajit, por ....... me thane se erdhi shkurti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Shen Valentinin 2011!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2011, 11:47 PM
 2. Gezuar Vitin e Ri 2011!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-01-2011, 02:38 PM