Te lindurit e cdo muaji !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Te lindurit e cdo muaji !

  Receta Gatimi

  Janar
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Romantike, por kane veshtiresi ne shprehjen e dashurise. Jane ambicioz dhe serioz. pelqejne te kritikojne te tjeret. Jane te zgjuar dhe shume kokforte.
  Shkurt
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Inteligjente dhe te ndershem. -Pelqejne lirine. -Kane mendime abstrakte dhe jane ambicioze. -Behen me nerva shume shpejt. -Jane rebel nga natyra. -Shume te ndjeshem. -Dine si ti shprehin ndjenjat.
  Mars
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Te turpshem dhe te rezervuar.-Kane nje karakter terheqes. -Jane natyra te ndershme dhe mbajne fjalen. -Dashurojne te enderrojne dhe fantazojne. -Pelqejne udhetimet. -Kerkojne te jene ne qender te vemendjes. -Kane pergjithesisht talent muzikor.
  Prill
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Aktive dhe dinamike. -Jane diplomatike. -Kerkojne te jene ne qender te vemendjes. -Kane kujtese te forte. -Jane te dashur me miqete dhe kerkojne t'i ndihmojne ne zgjidhjen e problemeve te tyre. -Ndonjehere dhe shume agresive.
  Maj
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Kokforte. -Kane mendime te mprehta. -Kane bukuri terheqese. -Kane ndjenja te tella. -Pelqejne te udhetojne, te mos qendrojne ne shtepi, artin, literaturen. -Jane punetore dhe nuk duan te kene shume femije.

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Qershor
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Te ndjeshem. -Vonohen ne takime. -Lendohen shpejt. -Pelqejne te bejne shaka. -Jane te mhb, dhe kane aftesi te mira debatuese. -Pelqejne shume te ndryshojne shpesh veshjet e tyre. -Jane njerez te dashur. -Mendojne me nje vizion te larget
  Korrik
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Te dashur. -Eshte gallat te kalosh kohen me ta. -Te ndershem. -Gjykojne te tjeter pasi i kane vezhguar mire. -NuK pelqejne gjerat e panevojshem. -Aspak agresiv, vetem nese nuk i provokon. -Falin por nuk harrojne.
  Gusht
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Terheqes.-Pelqejne shakate. -Vezhgues. -Inatosen shpejt. -Te vendosur dhe me karakteristika lidershipi. -Mendojne shpejt. -Nuk ndikohen nga te tjerer. -Behen xheloz shume shpejt.
  Shtator
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Te kujdesshem dhe organizativ.-Bujare. -Kane kujtese te forte.
  -Punojne mire. -Te ndershem dhe te beshueshem. -Te ndjeshem. -Jane te zgjuar dhe kane shume njohuri.
  -I shfaqin emocionet me veshtiresi, ose pothuajse fare. -Pelqejne sportin, kohen e lire dhe udhetimet.
  Tetor
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Terheqes dhe simpatik. -Nuk genjejne (te pakten nuk genjejne shume). -Trajtojne ndryshe miqte e vecante. -Jane te vendosur. -Pelqejne te bisedojne per tema jo te vecanta, por ne xgjithesi. -Kerkojne t'i zgjedhin ata personat qe duan t'i duan. -JANE ROMANTIKE.
  Nentor
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Unik dhe brilant. -Te vendosur. -Nuk dorezohen kurre. -Nxisin gjithmone veten x me mire. -Nese kane deshra, do t'i plotesojne ne cdo menyre. -Dine si te zbulojne sekretet. -Nuk mendojne shume x cmimet, por vetem per blerje. -Kerkojne te jene vetem. -Kane ide te jashtezakonshme. -Jane romantike.
  Dhjetor
  Njerezit te lindur ne kete muaj jane: -Patriotike. -Kerkojne vemendje. -Kerkojne dashuri. -Jane te ndershem dhe te besueshem. -Jane ambicioze. -Nuk jane aspak egoiste. -Nuk shtiren. -Ndryshojne personalitet. -Eshte gallate te jesh me ta.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po ato njerzit e 'kqinj' n cfar muaji lindin??

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  nuk hyn te ky horoskop

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Muaji i Mjaltit...sa romantik jeni???
  Nga Nerti nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:19 PM
 2. Shkurti - muaji mė i keq pėr gjumė
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 09:55 PM
 3. Te lindurit e cdo date te cdo muaji ....
  Nga ulkina nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 05:23 PM
 4. Acer A1 gjatė kėtij muaji
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 07:35 PM
 5. Booklet 3G gjatė kėtij muaji
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-10-2009, 06:54 PM