Receta Gatimi

Gjithēka rreth Big Brother Albania 4!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 191
  1. #1
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36

    Gjithēka rreth Big Brother Albania 4!

    Informacione, opinione dhe diskutime mbi Big Brother 4 Albania!

    Shiko LIVE BBA4



    Banoret e Big Brother 4 Albania!
    ALKENA

    Mosha: 22 vjeē
    Gjendja civile: Beqare
    Vendlindja: Pejė
    Vendbanimi: Prishtinė
    Arsimi: I Lartė, Psikologji
    Hobi dhe interesa: Politika, letėrsia, filmat, Facebook-u.
    Thotė pėr veten: “Jam energjike dhe pozitive. Nė raport me njerėzit qėndroj gjithmonė nė opozitė. Zakonisht nė debate e ndiej veten superiore. Mė pėlqen qendra e vėmendjes”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr tė dhėnė njė imazh ndryshe tė vajzave kosovare dhe sigurisht pėr famė.


    ALMA

    Mosha: 29 vjeē
    Gjendja civile: Beqare
    Vendlindja: Shkodėr
    Vendbanimi: Puglia, Itali
    Arsimi: I lartė, Shkenca Politike
    Profesioni: Konsulente juridike
    Hobi: Muzika, kėrcimi, televizioni.
    Thotė pėr veten: “Jam e ndjeshme, e sigurtė tek vetja dhe me karakter tė fortė. Jam kaotike dhe energjike. Kur mė acarojnė, i bėj tė pendohen”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr tė realizuar njė ėndėrr tė dikurshme.


    EMILIO

    Mosha: 28 vjeē
    Gjendja civile: Beqar
    Vendlindja: Korēė
    Vendbanimi: Tiranė
    Arsimi: I lartė
    Hobi dhe interesa: Futbolli
    Thotė pėr veten: “Jam i aftė tė sfidoj veten pėrballė karaktereve tė ndryshme qė ofron shtėpia e Big Brother. Jam ironik dhe bėj humor me gjithė njerėzit qė mė rrethojnė”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr tė ndryshuar realitetin qė po jeton, nga i cili ėshtė i pakėnaqur. Shumė gjėra nė jetė i kanė mbetur pėrgjysmė; kėtė eksperiencė synon ta ēojė deri nė fund.


    ERGYSI

    Mosha: 24 vjeē
    Gjendja civile: Beqar
    Vendlindja: Krujė
    Vendbanimi: Shkodėr
    Arsimi: I lartė
    Profesioni: Aktor nė teatrin “Migjeni” tė Shkodrės, moderator.
    Hobi: Muzika, letėrsia.
    Thotė pėr veten: “Dua qė atė qė kam dhe ndiej ta ndaj me tė tjerėt. Mendoj se kam tė gjithė aftėsitė dhe energjitė e duhura pėr tė qenė pjesė e njė reality show si ky”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr t’i dhėnė kėtij show njė dimension tjetėr, atė tė njė artisti qė e shikon botėn ndryshe, me shumė ngjyra dhe forma.


    KLODJANA

    Mosha: 19 vjeē
    Gjendja civile: Beqare
    Vendlindja: Tiranė
    Vendbanimi: Tiranė
    Arsimi: I mesėm, Hoteleri-Turizėm
    Hobi: Muzika, spektakli
    Thotė pėr veten: “Jam e ēiltėr dhe di t’u bėj ballė situatave tė vėshtira. Mė pėlqen shumė tė luaj”.
    Hyn nė Big Brother: Sepse e tėrheq shumė formati. Pėlqen tė njohė njerėz tė rinj.


    MARIEL

    Mosha: 23 vjeē
    Gjendja civile: Beqar
    Vendlindja: Durrės
    Vendbanimi: Piacenza, Itali
    Arsimi: I Lartė, Marketing
    Profesioni: Wrestler
    Hobi: Muzika rock
    Thotė pėr veten: “Nuk dua tė jem mė lart se tė tjerėt, por i barabartė me tė gjithė. Respektoj mendimin e tjetrit dhe jam i durueshėm edhe kur njerėzit gabojnė. Jam racional dhe nuk merrem kurrė me vogėlsira”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr tė njohur gjeneratėn e tij nė Shqipėri, e cila i mungon prej vitesh.


    MIRJETA

    Mosha: 23 vjeē
    Gjendja civile: Beqare
    Vendlindja: Shkodėr
    Vendbanimi: Angli, Londėr
    Arsimi: I Lartė, Ekonomi
    Profesioni: Menaxhere
    Hobi: Muzika dhe festat.
    Thotė pėr veten: “Kam shumė besim tek vetja dhe i mbroj idetė e mia. Kam njė karakter tė veēantė qė dua ta ndaj me tė gjithė. Jam tip optimist dhe gjithnjė nė kėrkim tė eksperiencave qė tė japin adrenalinė”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr tė bėrė qejf, pėr tė pushuar dhe pėr t’u pėrballur nga afėr me njerėz tė kulturave tė ndryshme.


    NEDA

    Mosha: 20 vjeē
    Gjendja civile: Beqare
    Vendlindja: Kavajė
    Vendbanimi: Tiranė
    Arsimi: I Lartė, Filozofi
    Hobi: Letėrsia
    Thotė pėr veten: “Si njeri, mė identifikon liria. Pėr mua, ajo ėshtė vlera absolute, ideali kryesor”.
    Hyn nė Big Brother: Sepse i duhet tė shohė veten, deri ku arrin tė shkojė. E shikon si njė lloj loje, si njė sfidė mes brezash dhe mentalitetesh.


    OGREN

    Mosha: 26 vjeē
    Gjendja civile: Beqar
    Vendlindja: Vlorė
    Vendbanimi: Tiranė
    Arsimi: I Lartė, Ekonomi.
    Profesioni: Operator fluturimesh nė aeroport.
    Hobi: Futbolli.
    Thotė pėr veten: “Jam i komunikueshėm, i qetė dhe social. Kam karakter tė fortė. Di ku dhe kur t’u imponohem tė tjerėve. Jam folės dhe dėgjues i mirė”.
    Hyn nė Big Brother: Jo pėr famė, as pėr para, por pėr tė ndryshuar jetėn e tij tė pėrditshme dhe pėr njė sfidė ndaj vetes.


    TOROS

    Mosha: 37 vjeē
    Gjendja civile: Beqar
    Vendlindja: Durrės
    Vendbanimi: Durrės
    Arsimi: I mesėm
    Profesioni: S’ka punuar asnjėherė
    Hobi: Politika, sportet.
    Thotė pėr veten: “Jam i papunė me eksperiencė. Rrjedh nga gjak mbretėror. Jam fisnik. Kam strategji nė kokė qė dua t’i vė nė jetė nė Big Brother”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr tė luajtur, pėr tė fituar. Tė gjithė mė thonė qė jam fiks pėr kėtė reality show.


    ALGEN

    Mosha: 34 vjeē
    Gjendja civile: Beqar
    Vendlindja: Lezhė
    Vendbanimi: Itali-Francė
    Arsimi: I Lartė
    Profesioni: Security
    Hobi: Festat, muzika, kafshėt, verėrat e vjetra.
    Thotė pėr veten: “Jetėn e marr si tė mė vijė. Nuk bėj kurrė plane. Mendoj se kam bėrė gjithēka qė kam dashur. Nuk e kthej kurrė kokėn pas”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr qejf dhe vetėm pėr qejf.


    ELISA

    Mosha: 22 vjeē
    Gjendja civile: Beqare
    Vendlindja: Tiranė
    Vendbanimi: Londėr
    Arsimi: I mesėm
    Profesioni: Asistente menaxhere nė njė qendėr estetike
    Hobi dhe interesa: Moda, shopping.
    Thotė pėr veten: “Jetoj prej 12 vjetėsh nė Angli, ku kam jetuar eksperienca nga mė tė ndryshmet. Jam e thjeshtė dhe e komunikueshme, gjė qė besoj do mė ndihmojė nė eksperiencėn time nė Big Brother”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr tė pėrjetuar diēka ndryshe dhe pėr tė njohur njerėz tė rinj.


    ERMELA

    Mosha: 24 vjeē
    Gjendja civile: Beqare
    Vendlindja: Vlorė
    Vendbanimi: Tiranė
    Arsimi: I Lartė, Punė Sociale
    Profesioni: Punonjėse sociale.
    Hobi dhe interesa: Muzika, spektakli.
    Thotė pėr veten: “Kam shumė besim tek vetja, ndonjėherė tė tepruar. Kam aftėsi tė lindura komunikuese, karakter tė fortė dhe nė njė lojė dua tė dal gjithnjė fitimtare”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr tė fituar famė dhe pėr njė tė ardhme nė televizion.


    ERVIN

    Mosha: 33 vjeē
    Gjendja civile: Beqar
    Vendlindja: Tiranė
    Vendbanimi: Tailandė
    Arsimi: I Mesėm
    Profesioni: Instruktor nė palestėr
    Hobi: Festat, sportet, femrat.
    Thotė pėr veten: “Unė jetoj nė dy kontinente tė ndryshme, nė Azi dhe Europė. Big Brother pėr mua ėshtė njė eksperiencė qė mund ta pėrballoj pa problem”.
    Hyn nė Big Brother: “Pėr t’u njohur me njerėz tė rinj, pėr tė bėrė qejf dhe pėr tė luajtur”.


    KLAUDIA

    Mosha: 20 vjeē
    Gjendja civile: Beqare
    Vendlindja: Sarandė
    Vendbanimi: Tiranė
    Arsimi: I lartė, Shkenca Sociale
    Profesioni: Shitėse
    Hobi: Muzika, kėrcimi.
    Thotė pėr veten: “Nė jetė kam disa parime qė nuk lejoj njeri tė m’i shkelė. Nuk bėj lehtė kompromise. Jeta nė trysni mė jep shumė adrenalinė”.
    Hyn nė Big Brother: Pėr tė realizuar njė ėndėrr dhe pėr njė tė ardhme mė tė mirė.


    Komentoni personazhin e dites qe ju pelqen me shume dhe pse ju pelqen. Diskutoni mbi bisedat me te bukura ne brendesi te Shtepise se Big Brother.

    Ju mirepresim!

  2. #2
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Pas ferkimeve me Emiljo, sonte Ermela ka fjetur me Ervinin! Disa nga femrat behen xheloze dhe diskutojne pse ervini ishte veshur vetem me te brendshme. Mendoni se kjo lidhje do shkoje me teper?

  3. #3
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    Pas ferkimeve me Emiljo, sonte Ermela ka fjetur me Ervinin! Disa nga femrat behen xheloze dhe diskutojne pse ervini ishte veshur vetem me te brendshme. Mendoni se kjo lidhje do shkoje me teper?
    dije me emiljon , sot ,me ervinin neser me nje tjeter ....normalee qe e bejn per show...ska per tu ecur gjat jo

  4. #4
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Loja me shishe sjell puthje nė buzė

    Pas debateve tė gjata me Ermelėn dhe bisedave tė ndryshme, tė gjithė banorėt hyjnė brenda nė shtėpi. Teksa presin qė tė vijė buxheti, ata vendosin qė tė luajnė. Kėshtu fillimisht fillojnė qė tė japin ide nga mė tė ndryshmet pėr lojėn, por qė shpesh bien nė kundėrshtime. Mė nė fund tė gjithė bien dakort qė tė luajnė lojėn me shishe.



    Tė gjithė ulen nė formė rrethi dhe rrotullojnė njė shishe. Personit qė i bie pjesa e pėrparme (nga tapa), ka tė drejtėn qė tė tė pyesė nėse personit qė i bie pjesa e fundėme e shishes,do njė pyetje apo njė dėnim dhe ky i fundit ėshtė i detyruar t’i realizojė.

    Kėshtu shishja nė rrotollimin e saj tė parė i bie Mirietės dhe Almės. Mirjeta pyet Almėn nėsė ka bėrė ndonjėherė striptizėm pėrpara njė mashkulli dhe Alma i pėrgjigjet “Po, tė fejumit tem”. Pyetja dhe pėrgjigjja, shkaktojnė tė qeshura tek banorėt. Mė pas banorėt vazhdojnė pėr njė kohė tė gjatė lojėn edhe duke dhėnė denime tė tipit “laj enėt!”, “kėrce belly-dance” madje edhe puthje nė buzė.Kėshtu mirjeta puth nė buzė Ergysin dhe Marielin, ndėrkoė qė Marielin e puth nė buzė edhe Klodjana



    Kjo lojė shkaton shumė tė qeshura te banorėt tė cilėt argėtohen pėr njė kohė tė gjatė.

  5. #5
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Edi qe me iku kjo loja me shishe?

    Gjithesesi ka disa tipa/tipe interesant aty brenda!

  6. #6
    ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
    Anėtarėsimi
    May 2008
    Vendndodhja
    out of space
    Postime
    282
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    16
    Pershendetje, mund ta trasmetoni live, siē e keni bere dikur? faleminderit!

  7. #7
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga tironsja_seksi Lexo postimin
    Pershendetje, mund ta trasmetoni live, siē e keni bere dikur? faleminderit!
    kte se di un , me kto gjera meret renix ...por mund te te jap add ku mund ta shohesh http://www.bbalbania.com/live/

  8. #8
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,657
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    16
    ky Marieli me pelqen me shum nga te gjith mua .....

  9. #9
    Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    FIRENZE
    Postime
    791
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    18
    mua me pelqen deri tani kjo neida...se di me vone ne do ndryshoj mendim....

  10. #10
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
    ky Marieli me pelqen me shum nga te gjith mua .....
    ky marjeli me duket si bjordi vjet ,,djal mamaje

  11. #11
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,657
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    16
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    ky marjeli me duket si bjordi vjet ,,djal mamaje
    sec kam nj bindje se ka per t dal djal i papar .. sdi pse

  12. #12
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    po eshte e vertet! Mund te jete djale shume i mir por nuk perzihet fare ne biseda! Tani sikur ka filluar te flas ndonjegje!

    Njeriu po nuk beri ēik sherr nuk eshte reality, per kete e kan fut

  13. #13
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    ēfare ka ndodhur sonte se nuk kam patur mundesi ti ndjek?

  14. #14
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    hidhu nje sy te shpejt ktyre renix
    Torosi dhe Algeni komentojnė Almėn; Emilio zėnkė me Alkenėn



    Algeni dhe Torosi qėndrojnė nė kuzhinė duke biseduar. Torosi tregon se Alma i ka thėnė Elisės se ajo nuk flet me gojėn e saj, por ndikohet nga Torosi. Algeni pėrgjigjet se Elisa ia ka kthyer e nk e ka lėnė me kaq. Tė dy djemtė thonė: “Elisa ėshtė e paparė”.
    Algeni thotė se Alma ėshtė ankuar se ai ka ngritur zėrin me tė gjatė bisedave, por Algeni i ėshtė pėrgjigjur se kjo ka ndodhur vetėm me tė, e jo me ndonjė person tjetėr. Torosi thotė se nė kėtė formė banorėt u japin rėndėsi atyre duke mos e kuptuar. Algeni tregon se i ka thėnė Almės qė me Ogrenin dhe pse ka patur kundėrshtime, nuk ka reaguar keq, ndėrsa me nuk mund tė mos tregojė anėn e tij negative. Ai shton se vetėm me Almėn, Nikun dhe Ermelėn nuk mund tė ketė mardhėnie tė mira.

    Pranė tyre afrohet Ervini dhe Algeni i thotė se mbrėmė nuk i ka lėnė tė flerė duke folur, por Ervini pėrgjigjet se ka folur vetėm dhjetė minuta. Torosi i thotė Ervinit: “Po mirė qė shpėrtheve dhe ti”.
    Neda vjen nė kuzhinė dhe Algėni ia shpreh tė gjitha mendimet qė ka pėr Almėn, qė me tė nuk kanė gjetur njė pikė tė pėrbashkėt dhe nuk shkon mirė.
    Ndėrsa Torosi, komenton me Ervinin dhe Ermelėn pėr fjalėt e lartpėrmendura tė Almės e shprehet se ajo kėrkon ta ulė Torosin, por nuk do t’ia arrijė.

    Ndėrkohė nė dhomė, disa nga banorėt janė nė gjumė dhe Emilio zgjohet. Alkena reagon qė nga krevati i saj dhe i thotė atij tė rrijė urtė. Emilio pėrgjigjet se nuk mund tė mos flasė vetėm pėr hatėr tė saj dhe nervozohet.

  15. #15
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,677
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    28
    Plasen thashethemet ketej hahahah

  16. #16
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Ervini kish qen duke biseduar me Ermelen nderkoh qe nuk kish veshur pantallona :S:S.Aty vjen Elisa dhe i thot qe e bezdis prezenca e nje mashkulli te veshur ashtu .Pastaj ky i tha qe nqs e ka bezdi te mos e shoh etj etj .Aty fillon nje debat koti qe perfundon me sharje e fyerje nga te dyja palet .

    Per mendimin tim kjo Elisa e ka nisur sherrin kot per te qen ne qender te vemendjes .Ben gjasme sikur e ka prob te shikoj nje djal me te brendeshme.Duket ajo se ca esht .....!!!njs
    ju si mendoni ?

  17. #17
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Vertet, kjo Elisa me duket shume siperfaqesore. Nuk ka shume bote!

    Dhe Ermela po e ben gili vili me Ervinin haha! Neda plasi per Orgenin, po ky ben si femer interesante haha ēiftet e tjera akoma skan dal ne pah!

    Sapo pash disa sekonda. Flm

  18. #18
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Vertet, kjo Elisa me duket shume siperfaqesore. Nuk ka shume bote!

    Dhe Ermela po e ben gili vili me Ervinin haha! Neda plasi per Orgenin, po ky ben si femer interesante haha ēiftet e tjera akoma skan dal ne pah!

    Sapo pash disa sekonda. Flm

  19. #19
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,657
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    16
    ca thon thashethemet kteeeej ........

  20. #20
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Mirjeta i shpreh ndjenjat Marieli

    sic e shikoni nga fotoja dhe nga titulli ska me nevoj per koment....kjo lumadhja dashka mese sben nje lidhje brenda shtepis , se te njejten perpjekje beri edhe me henesin (nese e mbani mend) .njs lex me posht per me sh info

    Mirjeta shkon dhe shtrihet pranė marielit dhe fillon tė bisedojė me tė. Mirjeta fillon tė pyesė Marielin nėse ai ka ndonjė problem me tė sepse asaj i duket sikur Marieli po shmanget. Marieli e mohon kėtė gjė dhe i kėrkon Mirjetės qė tė sqarohet mė tej. Mirieta i thotė se ai nuk flet shumė me tė dhe duket sikur nuk ndehet rehat nė prani tė saj. Marieli i thotė se kjo nuk ėshtė e vėrtetė pasi ai pėr tė ka njė mendim shumė tė mirė dhe ndjehet shumė mirė pranė saj. Marieli i thotė se nėse ajo ka ndonjė gjė pėr t’i thėnė nuk ka pse ta ketė problem. Ai thotė se ėshtė i gatshėm qė tė dėgjojė ēfarėdolloj gjėje dhe tė flasė qetėsisht pėr tė.

    Mirjeta i flet nė vesh marielit dhe Marieli i pėrgjigjet: “mos e ki problem. Mua mė bėhet qefi qė tė tėrheq si person”. Marieli i thotė Mirjetės se ai e pėlqen atė si shoqe, tipin e saj dhe shprehet se ka dėshirė qė ta njohė mė te si shoqe, por tė tjerat kėrkon qė t’ia lėrė kohės. “Ti japim kohė kohės, pėr tė tjerat, unė dua qė tė jemi miq tė mirė”. Mė pas ai pyet Mirjetėn dhe4 vajza i thotė se tashmė ndjehet mė mirė.
    Mė pas ata fillojnė tė flasin pėr gjėra tė ndryshme, ndėrsa bėhen gati tė flenė.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. Big Brother Albania 5
    Nga labja nė forum Kinematografia dhe Televizioni
    Pėrgjigje: 250
    Postimi i Fundit: 30-05-2012, 01:20 AM
  2. Nis gara e Big Brother Albania 4
    Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 26-12-2010, 09:39 PM
  3. Fituesi i Big Brother Albania! eshte....
    Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 15-05-2010, 11:45 PM
  4. Big Brother Albania 2 - Live
    Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
    Pėrgjigje: 141
    Postimi i Fundit: 23-05-2009, 03:57 PM
  5. Big Brother Albania
    Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 09-03-2008, 05:10 PM

Etiketat pėr kėtė Temė