Testi i personalitetit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Testi i personalitetit

  Receta Gatimi

  Cfare fshehin shkronjat e emrit tend ?

  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  A B C D E F G H I
  J K L M N NJ O P Q
  R S T U V E X Y Z

  Shembull:
  Arian Hoxha
  Emri : Arian 1+1+9+1+5=17=1+7=8
  Mbiemri:Hoxha 8+7+7+8+7=31=3+1=4
  Totali 8+4=12=1+2=3
  Numri i personalitetit tuaj eshte 3

  Duket si e veshtir por esht sh sh e leht ...me thoni mua VETEM ca nr ju bie , dhe un do ju postoj se cf personaliteti keni ...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  shuma me doli 26 => 2 + 6 = 8

  Numri im eshte 8 otto

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mua 6 me ra

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  NUMRI 8
  Ke nje temperament te qete dhe te durueshem ,por ke edhe nje vendosmeri te madhe
  Nese do dicka ose dike nuk ndalesh deri sa tia arrish qellimit . Kujdes nga djali me nr 4 !Me nr 6 merresh vesh shume mire ,ndersa shkon shum keq me nr 2

  Reni o burra te zbulosh kush jan kta 4 dhe 2

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  NUMRI 6
  Je romantik i vertet dhe mjaft i dhene pas dashurise.
  Ke temperament artistik dhe te pelqejne veprat e artit
  Shpyrti yt binjak eshte personi me nr 9 .Je shume i ndjeshem
  Nr 3 do te jet miku yt kurse nr 1 ai qe do te lozi me ndjenjat e tua

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Labja, fjalive te para i ke rene pikes. Ashtu e konsideroj veten po keta dy nr e tjere kush do jen. U pa puna do filloj llogaritjet haha!

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Labja, fjalive te para i ke rene pikes. Ashtu e konsideroj veten po keta dy nr e tjere kush do jen. U pa puna do filloj llogaritjet haha!
  si rash un pikes , por libri ...nqs ke ndonje njeri qe do ti dish personalitetin , me thuaj mua nr dhe ta shkr direkt

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  un jam 6-a ) .... duket se eshte gjysem e vertet ... Labe akoma nga ai libri ???

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  un jam 6-a ) .... duket se eshte gjysem e vertet ... Labe akoma nga ai libri ???
  kur thua gjysma me duket se e ke llafin per ate pj e veprave te artit

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une jam numri 4

  ReniX mire qe nuk jam djale se na futi ne sherr Labja

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kur thua gjysma me duket se e ke llafin per ate pj e veprave te artit
  hahaha po dmth deri aty dhe te pjesa e dyt rreshti par ate t fundit (je shum i ndjeshem)

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  3..............

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  NUMRI 4
  Ke nje karakter te qendrueshem , te forte dhe je shume kembngulese .
  Asnjehere nuk e le pergjysem dicka qe ke nisur dhe heret a vone i arrin qellimet e tua .Askush nuk mund te te ndaloje!
  Partneri ideal eshte djali me nr 8, i durueshem dhe konsekuent (ca do me then kjo ) .Kujdes nga djali me nr 7 , sepse eshte gjithnje me koke mbi re , gje qe ty te tmerron (me kok mbi re dmth qe esht superr i ndrojtur )

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  NUMRI 3 (qe esht edhe nr im )
  Ke nje karakter optimist , je ambicioz dhe idealist
  Gjithashtu je edhe bujar , te pelqen te udhetosh &te shohesh boten.Mbase per kete arsye ke shume miq
  Shpirti yt binjak esht nr 1 .Kujdes nga nr 6 , mund te te pelqeje , por mos u gabo .Edhe nje keshille tjeter .NESE te del perpara nje vajze/djale me nr 5 ik me vrap !

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sa pa lidhje qe jan kto personi ideal esht nr 6 shpirti binjak esht 8 .... dhe asnje po ti shikosh nuk kan lidhje me njeri tjetrin se per 6 esht 9 per 9 esht 5

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  sa pa lidhje qe jan kto personi ideal esht nr 6 shpirti binjak esht 8 .... dhe asnje po ti shikosh nuk kan lidhje me njeri tjetrin se per 6 esht 9 per 9 esht 5
  ulkina ku e paskam shkr kte qe nr 6 esht partneri jot ideal dhe 8 shpirti jot binjak se spo e gjej .....mos je ngaterruar gje?

 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ulkina ku e paskam shkr kte qe nr 6 esht partneri jot ideal dhe 8 shpirti jot binjak se spo e gjej .....mos je ngaterruar gje?
  nuk po them qe e ke then ti por kur lexova librin u habita ..... (pastaj un ktu ja futa numrave kot)

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  nuk po them qe e ke then ti por kur lexova librin u habita ..... (pastaj un ktu ja futa numrave kot)
  pse edhe ti i paske librin qe kam un ???
  un ne fakt pj ku thot ki kujdes nga filani , apo ky esht shpirti jot binjak nuk u besoj shum ..kurse pj tj po

 19. #19
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  po praa ..... identik libri .... edhe un ksaj pjeses nuki besoj shum kurse te tjerave po sepse me dolen te verteta te gjitha hahahaha

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  po praa ..... identik libri .... edhe un ksaj pjeses nuki besoj shum kurse te tjerave po sepse me dolen te verteta te gjitha hahahaha
  identik? po un nuk e kisha ate lojen tende me te gjetur se cf nr fati kemi ...ky libri im e ka titullin "Kurr mos thuaj kurr...! " po ai joti ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Stili i flokėve tregon njė pjesė tė personalitetit
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-10-2013, 08:18 PM
 2. Ndihme rreth ni testi
  Nga pleshina nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 04:26 PM
 3. Konkursi pėr t‘u bėrė polic, zbulohet "testi i budallait"
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-07-2008, 01:35 PM
 4. Testi i Inteligjences (italisht)
  Nga ingal nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 15-02-2008, 04:26 PM