U rritsh me prinder Besam


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  U rritsh me prinder Besam

  Receta Gatimi

  Sot ne oren 5:12 minuta lindi nipi ime i cili gjindet shum larg nga vendlindja e pagezuam me emrin Besam! un si halla e tij ndihem shum e lumtur dhe i uroj rritje te mbar e shum suksese ne jete, te don shum halla BESAM

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  uaaaa edhe 100 vjet lepurush , jet te gjat

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urime! Urime! Urime! nipit Erinaa,i roj jete te gjate dhe sa me te lumtur........

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Urime halles duket shuuum e lumtur me behet shuum qejfi per ty zemer .... Besami te rritet i lumtur i shendetshem me familjen jet te gjat dhe te lumtur

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Labja faliminderi shum..

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Urime! Urime! Urime! nipit Erinaa,i roj jete te gjate dhe sa me te lumtur........


  Faliminderit! faliminderit !faliminderit !Kliton te qeras me nje kafe kur te vish ne kosove..

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ulkina kur te behesh halla do e kuptosh knaqesin edhe ti mi shpirt!te faliminderit shum per urimin

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Urime Erinaa, me jete te gjate nipēja!


 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  I uroj mire se ardhje ne kete bote nipit tend Erina, shpresoj ti pelqeje ketu......
  Me jete te gjate nipi...U befte plak me mustaqe......

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Urime !!!! .Dhe me jet te gjat

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Urime Erinaa, me jete te gjate nipēja!


  Faliminderit shum Renix ...

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  I uroj mire se ardhje ne kete bote nipit tend Erina, shpresoj ti pelqeje ketu......
  Me jete te gjate nipi...U befte plak me mustaqe......
  Faliminderit shum Smocking edhe un shpresoj se do i pelqej ketu

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Faliminderit shum Majdi! mer nje kafe nga un!

 14. #14
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Urime Erinaa......me jete te gjate nipcja
  Vogelushit i uroj jete te gjate e te lumtur.........

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Urime Erinaa......me jete te gjate nipcja
  Vogelushit i uroj jete te gjate e te lumtur.........

  Shumm faliminderit ishalla ne gezim ju kthej te gjithve urimet...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Disa keshilla per te qene prinder sa me te mire
  Nga labja nė forum Familja dhe tė Rinjtė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-05-2013, 10:59 AM
 2. Prindėr dhe fėmijė shikojnė bashkė telenovela !!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-04-2012, 05:51 PM
 3. Elton John dhe partneri i tij bėhen prindėr
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 30-03-2011, 09:56 AM
 4. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-12-2010, 03:42 PM
 5. Angli, 10-vjeēarja dhe 13-vjeēari bėhen prindėr
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2007, 04:22 PM