Degjo Radio Live dhe bej kerkesa muzikore


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 12 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 239
 1. #21
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Receta Gatimi

  Haha,dhe pershendetje,do te konkurojm Radiot me te fuqishme.....

  Ej po ti bejm nje reklame Radios ne facebook,nga te gjithe...

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po i bejm cik reklam! sot si dita e pare mire nisi!

  Degjim te kendeshem!

 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po na degjon njeri tani!

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  imagjino ne forumistat duke kercyer ne rrug Michael Jackson - Beat It
  e ve dot dj ?

 5. #25
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Po i bejm cik reklam! sot si dita e pare mire nisi!

  Degjim te kendeshem!
  Ti bejm pak te gjithe them une ne Facebook sepse aq me shume te degjohet radio aq me shume shtohet permisimi i suportit

 6. #26
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me kerkesa muzikore eshte shume lezetshem! Tani po trasmetohet Michael Jackson - Beat It!

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  dmth te vazhdoj me kerkesat un ?
  noizy -my lady esht sh e bukur

 8. #28
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Vazhdo pa merak!

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  cna kenaqet me kto kenget

 10. #30
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ndegjohet radio aty ke ju se ktu jo tani!

 11. #31
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po degjohet erina ....

 12. #32
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po degjohet erina ....
  te un jo!!

 13. #33
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  te un jo!!
  Mbylle dhe hape perseri radion!

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me vjen keq erina , uroj te te rregullohet shpejt , shiko 1 her mos e ka pc jot fajin

  renix mund ta cosh kte Ramzi ft. Ash King "Love Is Blind" ?,,,me kte pershendes ulkinen qe ka nja ca koh qe mungon

 15. #35
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mbylle dhe hape perseri radion!
  nuk ben !mbase kam problem me rrjetin se me here beri mir.


  ps.. labja lum si ti se ndegjon !!

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ta pershendesim edhe erinen me Carlos Santana Feat. Jennifer Lopez - This Boy's Fire meqe e kish qejf J.L

  p.s: erina qe te mos ja ndjesh mungesen radios hapim bashk ndonje tem

 17. #37
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ta pershendesim edhe erinen me Carlos Santana Feat. Jennifer Lopez - This Boy's Fire meqe e kish qejf J.L

  p.s: erina qe te mos ja ndjesh mungesen radios hapim bashk ndonje tem
  hi un nuk ndegjoj asgje dhe me vin inati moj ! thenx per pershendetjen e kam fiksim J.L.

  fillo ti me nje tem te re, se me duket radio do na largoj pak nga diskutimet?

  a mos te harroj tju pershendes te gjithev, me nje keng te sinan hoxhes parfumi me duekt titullohet?pershndes edhe ulkine dembelen!!

 18. #38
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Erina kur ve keng un ne radio punon hahaha (shaka ) Mbylle haper perseri radion edhe lere aty per pak kohe dhe do te te hapet sepse e ka fai edhe lidhja e internetit !

 19. #39
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  dj vi pak kte keng po deshe pikn - raise your glass

 20. #40
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Faleminderit shumeee
  Une para 10 min hyra ne forum,kam qen ne udhtim dhe tash po degjoj edhe une bashk me ju

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 12 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare rryme muzikore parapelqeni shume?
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 19-02-2013, 10:23 PM
 2. Dėgjo me zemėr
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2009, 04:56 PM
 3. Zilja e Cel tuaj :degjo:
  Nga Altin111 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-03-2008, 02:06 PM
 4. Fituesja e Top Fest 4 (dėgjo/sharko)
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 07-07-2007, 03:16 PM