Degjo Radio Live dhe bej kerkesa muzikore


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 12 nga 12 FillimiFillimi ... 2789101112
Rezultatet nga 221 deri tek 239 prej 239
 1. #221
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Kur zihen dashuria dhe urrejtja...urrejtja gjithmon fiton,sepse dashuria nuk urren,kurse urrejtja dashuron....

  Trokita ne zemren tende por smu pergjegj njeri,ate e kishte pushtuar nje tjeter dashuri,hape i thash une jam mikja e vjeter,nje ze me tha''ishe por tani kam nje tjeter'...

  Te mendosh esht bukur te mendojn esht akoma me bukur spo te them te me mendosh po thjesht duhet me mendosh se po te mendoj..

  Shpirti im nuk rri rehatkur ty zemra ime te ka larg,syri lot me pikon se ZEMRES timeshume i mungon,cdo dit me zbardheduke menduar per ty,dhe pres zemra imeqe nje dite te jemi bashke Une dhe Ti

  DASHURIA ESHTE DET TE GJITH MUND TE ZHYTEN POR NJERI QE SDI TE NOTOJ MUND DHE TE MBYTET

  Mbi 2 sy te trishtuat, te perlotur, mbi 2
  buze te ngrira ku buzqeshja ish ngrosur, mbi zemer te vuajtur, te
  lenduar, mbi shpirt te vrare, te denuar, mbi trup te lodhur, te
  munduar, fjala: "TE DUA" eshte shkruar...

  dashuria eshte e duruar dhe e mire nuk esht as1her xheloze ajo nuk eshte kurre e vrazhde ose egoiste nuk esht mburravece apo mendjemadhe,dashuria nuk esht e ashper apo e merzitshme,ajo nuk kenaqet me mekatet e te tjerve por ndricon mbi te verteten... eshte gjithmone gati te fale, te besoje, te shpresoje dhe te perba...lloje cdo gje.... pavarsisht se nga vjen

 2. #222
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Te dua nese ti mua me don
  i hapi krahet nese ti mendon
  i hapi syt nese ti mperqafon
  mos me harro as un ste harroj.

  Zgjohem dhe rizgjohem
  Nė mes ėndrrash ti,
  Nėper flakėt e zjarrit,
  Mos mė pyet a vij!
  Gjersa unė tė ndjej,
  Brenda shpirtit tim,
  Drithėrrimė mė bėhesh,
  Nė retinė sysh!

  Eh ta dish sa shume te dua
  do te rrije veq me mua,
  dua ti ndjej buzet e tua,
  dhe fjalet qe vetem ti mi thua.

  10 fix i bera

 3. #223
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  haha! U pa puna, duhet ngrit Majdi nga krevati

 4. #224
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahaha sme duhet gje mua .... pse ca ka ai ????? apo po fle gjum ore po ti vet the 10 ca tbej un

 5. #225
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  reni plz .... when you look me in the eye => jonas brothers

 6. #226
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Degjoje

 7. #227
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Reni si eshte buxheti per radion do investojm

 8. #228
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne buxhetin lart e kemi por na duhen ca programe argetuese, si dhe ca spiker me ze te qart! Hehehe

 9. #229
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ose reni un do te keshilloja nje mikrofon me te mir

 10. #230
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Majdi e ka te mire, por sdo te flasi se i vjen turp nga gocat!

 11. #231
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  o.O ouuu majdi kshu hahaha .... ok edhe ti bej nje gj nderro mikrofonin me te majdit mqs majdi ka turp

 12. #232
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Do thoja ca gjera re reni po ka goca ahaha

 13. #233
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sa koh kam un pa degjuar radio .............. kam harruar fare

 14. #234
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ca do degjosh moj amaan , tani qe ka ik renix , dhe qe ka ngel vetem 1 dj , jep ca keng qee .......

 15. #235
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  pse kush dj esht ?????????? o.O

 16. #236
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  programi ka ngel mbrapa, kan ngel rregjistrimet tek nata e shenvalentinit, sjan recitu poezit!

 17. #237
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kur vi un dj ta keni per nder ju

  Do fillojm te trasmetojm per se mbari keto dit , edhe me disa Sigla

 18. #238
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahhahaha reni pse ato poezit do recitohen

 19. #239
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  sh e bukur kjo radio

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 12 nga 12 FillimiFillimi ... 2789101112

Tema tė ngjashme

 1. Cfare rryme muzikore parapelqeni shume?
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 19-02-2013, 10:23 PM
 2. Dėgjo me zemėr
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-02-2009, 04:56 PM
 3. Zilja e Cel tuaj :degjo:
  Nga Altin111 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-03-2008, 02:06 PM
 4. Fituesja e Top Fest 4 (dėgjo/sharko)
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 07-07-2007, 03:16 PM