Qyteti me i bukur i Shqiperise


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 52
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18

  Qyteti me i bukur i Shqiperise

  Sipas jush kush eshte qyteti me i bukur i shqiperise ?

  ilustroni me 1 foto

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Shume vete do votojne per qytetin e tyre , por un dhe pse jam nga rrethi i Fierit me pelqen shume Saranda  Foto te tjera nga Qyteti Sarandes

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Himara

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  VLORA IME

 5. #5
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Tirana

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Shume vete do votojne per qytetin e tyre , por un dhe pse jam nga rrethi i Fierit me pelqen shume Saranda  Foto te tjera nga Qyteti Sarandes
  C'far pamje e bukur!!!

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  un himaren e kam shuuum fixim ^_^

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  ja vlen ta shikosh ....

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  filloj te mburret njera me duket hihihii

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  po un prandaj vura vidjo ulkina , qe te mos ket nevoj per koment nga ana ime , apo sic e quan ti mburrje

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahaha mir bere

 13. #13
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  10
  edhe mua me pelqen Saranda

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  edhe pogradeci sh i bukur eshte

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  Bukurit e qyteteve tona nuk jan veten nga ana e bukurive natyrore .... por dhe njerezore......
  Tek vizion plus , tani po jep nje emisjon " 3 per nje strehe " ....
  Shkojn qytet me qytet...ne kerkim te njerezve mikrprites e bujare ....
  eshte puntata e fundit......dhe sonte jane ne vlore ( embelsira per ne fund , pa dyshim ) .
  Esht shum emisjon i lezetshem...

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ,, Tirana

 17. #17
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Ska dyshim fare lushnja

  sa per foto sesht nevoja

 18. #18
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ska dyshim fare lushnja

  sa per foto sesht nevoja
  uuuuuuuuu hapuuuuuuuu dheeeeeeee kur flet per Lushnjen more aman....

  per foto s'ka nevoj se edhe ata qe nuk e dine se nga bie....mos te pataksen kur ta shohin hahahahahahaha

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Qyteti me i bukur, se besoj se do te thote qyteti ku ke lere!

 20. #20
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,446
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  pa 2shim Vlora e labes

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Foto nga qyteti ku jetojme!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 04-05-2013, 02:12 PM
 2. Qyteti im
  Nga kuklla nė forum Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 09:16 AM
 3. Gurezeza, qyteti i panjohur i antikitetit
  Nga kuklla nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 03:03 AM
 4. Durresi, qyteti me i minuar ne bote
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-11-2007, 12:21 PM