Anetaret me Gradat e Reja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Zemer Anetaret me Gradat e Reja

  Receta Gatimi

  Pėrshėndetje!

  Vijnė gradat e reja pėr Anėtarėt mė Aktiv nė Forum, siē e kishim pėrmendur dhe me parė.

  Mėposhtė do tė gjeni listėn e Anėtareve qė kanė pėrfituar kėto grada:
  Anėtar i Nderuar - Janė anėtaret aktivė tė rregjistruar prej disa vjetesh dhe me njė numer tė konsiderueshėm postimesh..
  Lirenti.com Addicted - Janė anėtarėt aktivė tė rregjistruar se fundi dhe me njė numėr tė konsideruar postimesh

  (Menduam se fjala Addicted ishte mė e pėrshtatshme se pėrkthimi nė shqip)

  Lista e Anėtarėve:

  iceman - Lirenti.com Addicted
  Erinaa - Lirenti.com Addicted
  bledi1 - Anėtar i Nderuar
  Erdi - Anėtar i Nderuar
  Klevi88 - Anėtar i Nderuar
  Enkelejda_24 - Anėtar i Nderuar
  Donnaa - Anėtar i Nderuar
  ardona - Anėtar i Nderuar
  ulkina - Lirenti.com Addicted
  smocking2 - Anėtar i Nderuar
  labja - Lirenti.com Addicted
  3r1k0 - Lirenti.com Addicted
  eugjeni - Anėtar i Nderuar


  Urime tė gjithė Anėtareve pėr Gradat e reja dhe nė emer tė tė gjithė stafit ju falenderoj qė zgjidhni faqen tonė si tė preferuar.

  Nėse kemi anashkaluar pa dashje ndonjė anėtar qė meriton gradė tė re, do ju lutesha tė na kontaktonit.

 2. #2
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Po mua me harruat
  Ishte shaka se kur ju e konsideroni qe e meritoj me siguri qe edhe dota kem

  Urime per te gjith Antart gradat i Gezofshi bravooooo per punen

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Pershendetje gjendar,

  Jo nuk ju kemi harruar! Ato ishin emrat qe nxorri sistemi si anetaret aktiv me me shume postime, po pregatisim dhe nje liste tjeter manualisht. Ju jeni mjaftueshem aktiv, rrisni dhe pak fare numrin e postimeve. (gjithesesi grada do ju shtohet)

  Faleminderit per durimin.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Flm per graden, edhe sukese forumit

  Rrespekt !

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Fjale me e pershtatshme besoj Addicted,i uroj te gjithve atareve qe kane perfituar Graden e re,e Gezofshit.

 6. #6
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Shume faleminderit per graden. Shpresoj qe ti shtohen cdo dite sa me shume anetare ketij forumi sepse jeni te gjithe te mrekullueshem. Se besoj se mund te argetohesh me shume ne ndonje forum tjeter se sa ketu.

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Falemenderit shume per graden (vlersimin) Lirenti.com, une jam ne shume forume i rregjistruar po si ne kete qe jam aq i lire me ju ndihem si ne shtepin time ne kete forum dhe mundohem sa mundem per ketu, me pelqejn jashzakonisht anetaret jane super, ju pershendesh Anetaret, stafin flm shume.

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Nuk e di jam i mendimit dhe per nje Grad per gjendar,eshte shume aktiv ne forum,dhe ka nje numer te konsiderueshem postimesh interesante.

  Faleminderit!

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Klitono fut mikun hahah

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Haha mire thua ti Majdo,po te kisha ndonje interes hajde de,po pa interes sdo ta shfrytezoj mikun nje her,edhe pse skam mik

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Nuk e di jam i mendimit dhe per nje Grad per gjendar,eshte shume aktiv ne forum,dhe ka nje numer te konsiderueshem postimesh interesante.

  Faleminderit!
  Ne fakt gjendarit duhet ti ishte akivizuar automatikisht grada duke kaluar 300 postimet!! psss kompjuterat!!!
  do i hedh nje sy! Flm

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  urime per te gjith ata qe kan perfituar grada. jeni te palodhshem dhe me te verte e meritoni. suksese forumit dhe shuksese per te gjithe antaret dhe administratoret.

 13. #13
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Shume faleminderit per graden. Jeni te gjithe te mrekullueshem.

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ja ta gezosh

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ta gezosh

 16. #16
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Nuk e di jam i mendimit dhe per nje Grad per gjendar,eshte shume aktiv ne forum,dhe ka nje numer te konsiderueshem postimesh interesante.

  Faleminderit!
  Po sberi ze Klitoni do ngelesha pa te


 17. #17
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Ishte nje cik humor .Faliminderit Majdi dhe Renix

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Po sberi ze Klitoni do ngelesha pa te

  Ta gezosh me miq e me shoqeri e komshi

 19. #19
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Ta gezosh me miq e me shoqeri e komshi
  Faliminderit heheeh e fort qikjo, por me kete te tretin nuk flas fare

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E po mbasi je gradu pajtohu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrshėndetje pėr anėtarėt qė janė online
  Nga anakonda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 567
  Postimi i Fundit: 20-02-2014, 12:00 AM
 2. Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 03-08-2012, 09:42 PM
 3. Surprize - SMS Falas per te gjithe Anetaret
  Nga Administratori nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-04-2012, 05:18 PM
 4. Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-12-2008, 05:32 PM
 5. Firma pėr Anėtarėt!
  Nga Lirenti nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-03-2008, 03:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė