A keni dhėnė ndonjėhere ryshfet?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  K.O A keni dhėnė ndonjėhere ryshfet?

  Receta Gatimi

  Gjendja e korrupsionit nė mbarė botėn duket se po pėrkeqėsohet gjithnjė e mė shumė.  Ju a keni dhene ndonjehere ryshfet? Dmth a keni paguar leke per ndonje provim, per ndonje kalim radhe apo ndonje gje tjeter?

  Diskutim te kendshem!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jo , sme esht dashur ta bej !

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  As une, asnjeher

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Deri tani jo

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Edhe qe te nee eshte kogja i theksuar si fenomen,une jooooooooo asnjeher

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Keta siper me duken se qenkan te gjithe demokrat haha!

  Ta nis listen un:

  20 mije leke per te prenotuar pasaporten nga dera mbrapa
  kam humb llogarine e ryshfeteve policave qe me ndalojne rruges

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Keta siper me duken se qenkan te gjithe demokrat haha!

  Ta nis listen un:

  20 mije leke per te prenotuar pasaporten nga dera mbrapa
  kam humb llogarine e ryshfeteve policave qe me ndalojne rruges
  epo ne skemi makin , dhe pasaporten na i merr babi

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  heheheh nuk me ka ndodhur se do e kisha treguar ku dhe si po ende jo.Per Polic ketu tek ne ende nuk kan filluar te marrin ndoshta me perjashtim te ndonje rasti shume shume te rrall,mund te jete arsyja qe ne fillim kan punuar me UNMIK

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ateher e jepka babi ryshfetin hahaha!

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ateher e jepka babi ryshfetin hahaha!
  hej esht babi im aiii

 11. #11
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ateher e jepka babi ryshfetin hahaha!
  hehehheheheheh ReniX kategorik

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  hehehhehe e mundur
  sesht e vertet
  pastaj kujt do i jap babi im rryshfet , babi im esht vet shteti
  njs njs njs te mos kalojm ne gjera personale

 13. #13
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sesht e vertet
  pastaj kujt do i jap babi im rryshfet , babi im esht vet shteti
  njs njs njs te mos kalojm ne gjera personale

  Me fal labe se e kam keqkuptuar mendova qe ReniX me eshte pergjigjur mua,por e ndryshova se pak me vones e pash, ishte gabimi i imi

 14. #14
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  ende nuk kishe reaguar ti kur une e ndrrova postimin

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  okk ska gje ore ...e rendesishme esht te mos mendosh ate qe mendon renix

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pa problem gjendar, harrova ta citoja! pasi ishte pergjigj direkt!

  por, harrova te shtoja dhe kur vulosja ndonjegje ne konsullat apo ne ndonje ministri.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sesht e vertet
  pastaj kujt do i jap babi im rryshfet , babi im esht vet shteti
  njs njs njs te mos kalojm ne gjera personale
  Hmmm, prandaj thash un qenkan demokrat haha shaka


  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  As une, asnjeher
  Ke kohe pa shkruar ne Shqiperi, prandaj

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hhaha vet shteti sa kam qeshur

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Hhaha vet shteti sa kam qeshur
  po ti marresh gjerat sic i lexon , ashtu shabllon , te zgjatet jeta

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Dhe mbase ke te drejte !

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ke kohe pa shkruar ne Shqiperi, prandaj
  Mundem te iki nje her ne vit , deri imen shyqyr nuk me ka rene rasti te me zhgerrysin xhepat.......... hahahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 06:33 PM
 2. Kur e keni dhene puthjen e pare?
  Nga xhushi nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:29 PM
 3. 7 Profesione qe nuk i keni degjuar ndonjehere
  Nga ReniX nė forum Marketing dhe Reklama
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 08:48 PM
 4. Gol te tille nuk keni pare ndonjehere
  Nga 3r1k0 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2011, 07:48 PM
 5. Toka, si nuk e keni parė ndonjėhere!
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-08-2010, 01:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė