A keni dhėnė ndonjėhere ryshfet?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 23 prej 23
 1. #21
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Receta Gatimi

  Jo as une, shume rralle ndonjeher,por me deshire jo qe me eshte kerkuar,dhe prap ne qoftese me mbarohet nje pune ashtu sic e dua une,mund te jape nje ryshfet te vogel,qe jo me doemos mund te jet lek.

 2. #22
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Rralle ndonjeher andej nga Bashkia me eshte dashur...

 3. #23
  i/e rregjistruar Maska e driteron
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kami dhėn edhe atė shum kam dhėn nga nevoja i kam dhėn

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 06:33 PM
 2. Kur e keni dhene puthjen e pare?
  Nga xhushi nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:29 PM
 3. 7 Profesione qe nuk i keni degjuar ndonjehere
  Nga ReniX nė forum Marketing dhe Reklama
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 08:48 PM
 4. Gol te tille nuk keni pare ndonjehere
  Nga 3r1k0 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2011, 07:48 PM
 5. Toka, si nuk e keni parė ndonjėhere!
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-08-2010, 01:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė