Mire se erdhe Mąrtin!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer Mire se erdhe Mąrtin!

  Receta Gatimi  Ne kete teme dua te uroj mire se ardhjen ne jete te bebit me te vogel Martin, nga mami kuklla (anetare vjeter e forumit).

  Uroj Martin me jete te gjate dhe me motra e vellezer pas!

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15


  Mire se erdhe dhe qofsh i lumtur ne ket bote Mąrtin !!!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  prandaj spo lexoja me postime te kuklles un

  ta ket me jet dhe me shendet djalin

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Uroj Martin me jete te gjate dhe sa me te lumtur me familjen e ti !
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga MAJDI; 29-01-2011 mė 12:26 PM.

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Uroj Martinit jete te gjate shume shendet,harmoni,gezime ne kete jete, se bashku me familjen qe ka .

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  I uroj Martin-it jete te gjate dhe te lumtur.

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Urime kuklla dhe me jete te gjate djali. Ta gezoje dhe emrin, Shume i bukur.

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Me jet te gjat djali dhe sa me shum lumturi me familjen e tij !!

 9. #9
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Benvenuto al mondo piccolo principe, Martin!!!!me jete te gjate djali, kuklla! vec lumturi ne jete!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Aston Martin “mėson” japonisht
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-11-2012, 12:10 PM
 2. Ricky Martin eshte gay
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 26-03-2011, 04:18 PM
 3. Rishfaqet Aston Martin Lagonda
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-11-2010, 08:31 PM
 4. Iniesta: Mirė se erdhe Ozil
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:46 PM
 5. Mire se erdhe midis nesh Drini vogel!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 09:21 PM

Etiketat pėr kėtė Temė