Ricky Martin eshte gay


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 25
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Ricky Martin eshte gay

  Receta Gatimi

  .......  Ylli i muzikės sė Amerikės Latine dhe botėrore, Riki Martin, mbrėmė pėr herė tė parė edhe vetė pranoi atė qė flitej prej vitesh. Ai pranoi se ėshtė homoseksual. Nė faqen e tij tė Internetit ai shkroi: “Unė mburrem tė them se unė jam burrė i lumtur homoseksual”. Sot, faqja e tij u bllokua. Portorikani 39 vjeē, dy vjet mė parė u bė babai i binjakėve tė cilėt ia lindi nėna surrogat. Martin thotė se pėr shkak tė fėmijėve ka dėshiruar qė botės t’ia njoftojė publikisht orientimin e tij seksual. Shumė miq i kishin sugjeruar qė kėtė tė mos e thotė nė mėnyrė qė tė mos e shkatėrrojė karrierėn muzikore, por ai mbrėmė vendosi tė mos i dėgjojė.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Iku dhe ky

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  oooooooo jan ne vete kta po cfar behet ketu !sa me pelqen si kengetar ufff sa keq humbi nje adhuruse hahaTurp riki turp
  nje her...

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  edhe mua me pelqen-te shum por tani...se e prish shum terezin ai qe po humbet fanse , shiko ca djali ka fituar ai

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  aman moj labja se kta nuk jan mir me mendjen me saduket, njher krijojn familje me pas thon jam gej!!po cfar ti thot femive ky me von? edhe George Michael e kam simpatiz shum po tani jo me edhe ky gej uff?

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  na duket ne e cuditshme ..ca e cuditshme them , per te ven duart ne kok ...kurse femijet e ktyre me ate lloj fryme do rriten dhe normale qe sdo e ken problem
  pastaj mos harro ahe shprehjen "bem baba/mama te te ngjaj".................!!!!!!!!!!

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Une e konsideroj si nje semundje mendore kete pune

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Une e konsideroj si nje semundje mendore kete pune
  Puna si keta duan ti provojne te gjitha.

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  U habita kur pashe titullin, thashe mos jete ndonje shaka ...por JO
  Mjer gocat qe do vuajne thuaj
  Se kshu nuk me behet dhe aq vone se pelqen ēunat

 10. #10
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  aahhh...sa larg shkojne kur nuk i mungon asgje...

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  U habita kur pashe titullin, thashe mos jete ndonje shaka ...por JO
  Mjer gocat qe do vuajne thuaj
  Se kshu nuk me behet dhe aq vone se pelqen ēunat
  mima mos qesh me fatkeqsin e tjetrit ...

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mima mos qesh me fatkeqsin e tjetrit ...
  Rickyt i pelqen ti e quan fatkeqesi haha! Me perpara duhej ruajt burri nga femrat, por tani duhet bere dhe nga meshkujt

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne dasem te femijeve Ricky!

  Doublepost sorry

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kur thash "fatkeqsin e tjetrit " e kisha llafin per tronditjen qe pesuam ne vajzat pasi lexuam lajmin !

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ska gje. Per disa djem eshte mire... me shume femra te lira hahaha!

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ohhhhh edhe ky u fut ne thes te vecant kshu eee ncnc Labe mos u merxit haha

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Ricky Martin: Mė shumė fansa pas “zbulimit”  Spanjė, 22 Mars NOA – Disa herė, krahas njė lirimi tė madh, dalja e vėrtetė nė tip pėr dikė, mund tė sjellė dhe fat. Nė ndryshim nga shumė muzikantė apo aktorė tė tjerė, pasi rrėfimit tė tij, Ricky Martin thekson se numri i fansave tė tij ėshtė rritur ndjeshėm.

  “Kam kaluar nga 500 mijė nė 1.8 milionė fansa dhe kjo nė Twitter”, – deklaroi ai.

  Megjithatė ky ėshtė vetėm fillimi. Kėngėtari portorikan ka folur gjatė ndarjes sė ēmimeve “Glaad”, tė cilėt janė vetėm pėr artistėt homoseksualė.

  “Kam ndjekur njė proces tė gjatė shpirtėror pėr rreth 5 vjet dhe sidomos gjatė dy viteve tė fundit ndjeva nevojė pėr tu hapur me tė gjithė botėn”, – kėto ishin fjalėt kėngėtarit nė lidhje me rrėfimin e tij tė homoseksualitetit.


 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ta dinte Ricky kete kishte thene me perpara qe ishte Gayo!

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po normal riki ska len femer ne kembe deri tani. ndoshat ka dhe si qellim te mos lej dhe djemte tani!!!!!!!!!!!! edhe ky me semundej. cjan bere keta artistek keshtu more....

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kta e 1 t`mire e kan t`keqe,se kur bejne shum para, dhe sdine c`te bejne me, dmth i kane kaluar te gjitha ato qe 1 njeri mund ti arrinte, shkojne e bejne dicka qe se kan bere kurr,dhe rasti i kti tipit GAY! Ai tjetri Jackson apo si e pat, u merrte me Droge, e keshtu ka plot... un se kam ndegjuar kurr muziken e Jackson, por as te ketij, as nuk do ta ndegoj ndo1her

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Aston Martin “mėson” japonisht
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-11-2012, 12:10 PM
 2. Mire se erdhe Mąrtin!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 06:47 PM
 3. Rishfaqet Aston Martin Lagonda
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-11-2010, 08:31 PM
 4. Vitin tjetėr vjen Aston Martin Cygnet
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2010, 12:00 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-03-2007, 12:45 AM