UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 28
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Pinguin UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh

  Receta Gatimi

  Te uroj nje ditelindje te bukur dhe plot surpriza te bukura ReniX.
  U befsh sa te doje zemra dhe qofsh gjithmone i lumtur


 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar reni fat dhe shum lumturi !!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit Mima! lumturi dhe ne familjen tuaj!

  Faleminderit Ulkina, suksese!

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Talking

  ooo mima , qenke treguar me e shpejt se mua

  Gezuar ditlindjen reni !
  U befsh edhe 100 vjec
  kalofsh sa me bukur sot

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Faleminderit!

  Faleminderit Marinela! Suksese !

  do te ruaj ndonje cope torte per te gjithe ju, por e vetmja menyre per tua dhene eshte fotografia

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Reni urime dhe 100 te tjera,te uroj fat lumturi dhe dashuri ne cdo aspekte te jetes!

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Renix pranoj urimet nga me te sinqerta nga un erinaa .Gezosh shendet te plot cdo her.....mos e ha torten vetem kujdes

 8. #8
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Urime Renix. Fat, shendet, lumturi ne jeten tende
  Oh me fal se harrova .....edhe para se pa to nuk behet

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit per urimet! Suksese, shendet dhe ne familjet tuaja!

 10. #10
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Urime ReniX! U befsh 100 vjec. Pac perhere fat, shendet dhe sa me shume dashuri ne vazhdimesi. Uroj tia kesh kaluar sa me bukur sot.

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe 100 vjec ! fat e lumturi ne jet suksese kudo si Dj ose si peshkatar

  Vetem per ty jam munduar me or e or te tera per te ber kete vizatimin me photoshop e Meriton !
 12. #12
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime urime ReniX fat,shendet dhe lumturi ne jet

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit smocking, Majdi dhe Erdi!

  Jeni te gjithe Unik, dhe secili nga ju me trasmeton emocione teper te bukura!!!

  Po e ndaj ne menyre virtuale nje pjese embelsire te pregatitur nga motra ime (qe ishte nje surprize sh e bukur)


 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mmmm si qenka
  te pakten po na ngopet syri ....
  pranoje edhe ti ne menyr virtuale kte dhurat

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  mmmm si qenka
  te pakten po na ngopet syri ....
  pranoje edhe ti ne menyr virtuale kte dhurat
  Faleminderit!
  Gjithesesi harrova te thosha qe ne berjen e tortes kane marre pjes dhe dy mbesat e mia!!!

  Ne menyre virtuale po imagjinoj dhe dhuraten qe mund te jete brenda!!!!

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  te pelqeu

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  te pelqeu
  Ja duke ardhur duhet te jete, neper tela dhe shtylla! apo do ma thuash me pare

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahaha jo surprizzz

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  urime urime. te uroj te gjitha enderrat realitet..........

 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Faleminderit smocking, Majdi dhe Erdi!

  Jeni te gjithe Unik, dhe secili nga ju me trasmeton emocione teper te bukura!!!

  Po e ndaj ne menyre virtuale nje pjese embelsire te pregatitur nga motra ime (qe ishte nje surprize sh e bukur)

  Reniiiii duket qe je kenaqur tej mase ....... ehh kjo torta qenka shum e mir ..... :/

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Urime per ke te doni
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 159
  Postimi i Fundit: 08-04-2014, 10:51 PM
 2. Shume Urime ReniX
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 12:09 PM
 3. Urime Emaus , na u befsh sa te doje zemra (^_^)
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 11:08 PM
 4. Urime 28 nėntori
  Nga Enkelejda_24 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-11-2009, 12:07 AM
 5. Urime
  Nga kenan nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2007, 11:27 AM