Receta Gatimi

Falje ..!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 24 prej 24
  1. #21
    ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
    Anėtarėsimi
    Jul 2007
    Vendndodhja
    N'shpi (^_^)
    Postime
    2,568
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    20
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    Ma,Ba...dua t'ju kerkoj falje per gjithcka kam bere kunder vullnetit tuaj dhe mund t'ju kem lenduar.
    Ne fakt mendoja se keshillat e juaja ishin prapanike dhe nuk me ndihmonin por me pengonin.
    Por ju siguroj qe sot kam vertetuar te kunderten.

    Ma,te kerkoj falje qe nuk i kam degjuar me vemendje teorite e tua rreth gatimit dhe puneve te shtepise,,por sot me duhen me shume se kurre.
    Te kerkoj falje qe ndonjehere kam harruar te te jap puthjen e te te them mirupashim sepse e kisha me nxitim te dilja nga shtepia.
    Te kerkoj falje qe ndonjehere kam ngritur zerin sepse nuk kishe gatuar ushqimin tim te preferuar.
    Te kerkoj falje qe shpeshhere te kisha inat sepse me qortoje pse erdha vone nga diku.

    Ba,ty te lutem te me falesh,qe te kam zhgenjyer dhe nuk kam bere ate qe do te doje ti te beja.
    Te kerkoj falje qe nuk studiova per ate qe ti kishe deshire qe une te studioja.
    Te kerkoj falje qe nje dite ti nuk do te jesh mashkulli i vetem qe kam dashur ne jete.
    Te kerkoj falje,per minutat dhe oret e ankthit qe te kam shkaktuar kur ti me prisje te vija ne shtepi pas nje udhetimi.

    Ma,Ba.....ju dua shume.
    Jua siguroj qe nje dite do te jeni shume krenare per mua,sepse ne fund te fundit nga jeta kam mesuar se gabimet te bejne nje njeri te rritur e te pjekur.
    Ma,Ba....ju jeni dy njerezit qe me ofruat lumturine dhe dashurine pa kushte dhe me mesuat si te dua dhe te bej te lumtur te tjeret.
    Ma,Ba....Ju kam xhan pafundesisht.♥
    Labe , shpresoj qe i ke kerkur falje sy m'sy dhe iu ke thene kto fjale te bukura

    sa per temen, skam kujt ti kerkokj falje...ndoshta prindeve por jane gjera qe nuk rregullohen, nuk kthehet dot koha....besoj se jane falur
    me jeten qe kam tani

  2. #22
    Veteliresi 35% Maska e landi i
    Anėtarėsimi
    Feb 2012
    Vendndodhja
    Nuk jam......
    Postime
    1,077
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    14
    nxitojme ,harrojme,sdurojme gabojme., te tille na krijove e per kete vetem ty te falem ZOT !!!!

  3. #23
    E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
    Anėtarėsimi
    Jan 2013
    Vendndodhja
    Honoluluuu
    Postime
    3,023
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    15
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
    nxitojme ,harrojme,sdurojme gabojme., te tille na krijove e per kete vetem ty te falem ZOT !!!!
    Shume e vertet kjo Landi...vetem zotit i falemi...dhe e adhurojme deri ne pa fundesi...faleminderit zot qe na dhuron jete c'do dite...e behu i meshirshem me kedo qe nxitohet dhe vepron pa arsyetim!...

  4. #24
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
    Labe , shpresoj qe i ke kerkur falje sy m'sy dhe iu ke thene kto fjale te bukura

    sa per temen, skam kujt ti kerkokj falje...ndoshta prindeve por jane gjera qe nuk rregullohen, nuk kthehet dot koha....besoj se jane falur
    me jeten qe kam tani
    babit jo...po mamit po...dhe duke qar madje.....hahaha....kshu e kuptoj gabimin un moj...po cik me vones

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

  1. Google i kėrkon falje Michelle Obamas
    Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 26-11-2009, 12:44 PM
  2. Vjedh kompjuterin dhe kėrkon falje
    Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 25-11-2009, 09:22 PM
  3. E dashura tradhtare kėrkon falje publike
    Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 24-09-2009, 11:18 AM
  4. Ndeshkim apo falje per gabimet e femijeve???
    Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 31-03-2009, 03:55 PM
  5. Mirėnjohje dhe falje pėr Gjeneral Telinin
    Nga kuklla nė forum Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 28-08-2008, 10:42 AM