Teknika tė varfra ndėrtimi pallatesh!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Teknika tė varfra ndėrtimi pallatesh!

  Receta Gatimi

  Hedhja e betonit ne katetet siper!


  Trasportimi i tullave ne koke!


  Ne afrike:


  Levizja e reres! Eshte teper interesante sa shpet punojne keta persona:

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Wow sa kam qeshur me keta sidomos ata me Reren

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Se sa shpejt e ngritkan reren hehhhe

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  haha ca i bokan kovave me beton ato

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Photoshop - Disa teknika per fotot HDR
  Nga ReniX nė forum Mesime Design/Photoshop
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2015, 08:00 PM
 2. Teknika postimi nė Facebook qė kryejnė punė!
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 03:04 PM
 3. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 07:24 PM
 4. Pėrfundon ndėrtimi i Windows 7
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-07-2009, 03:51 PM
 5. Teknika te vetembrojtjes
  Nga Sefedini nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 03:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė