Rezultati i sondazhit: Sa Euro do tė shpenzonit pėr njė Telefon Celular?

Votuesit
12. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 0 - 149

  3 25.00%
 • 150 - 299

  4 33.33%
 • 300 - 449

  1 8.33%
 • 450 - 699

  1 8.33%
 • 700 e mė shumė..

  3 25.00%

Sa do tė pagoni pėr njė Celular?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Sa do tė pagoni pėr njė Celular?

  Receta Gatimi  Ne treg gjejme aparate telefonash mobil me ēmime marramendese. Ju sa do te arrinit te pagonit per nje telefon celular?
  Jeni te apasionuar pas teknologjise se fundit te telefonave? Sa here e ndroni telefonin tuaj? Po ate te vjetrin e dorezoni ne qendrat e mbledhjeve te mbeturinave elektronike apo e harroni ne ndonje sirtar?

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Te them te drejten jo dhe shum

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  @majdi po zgjidh nje opsion siper!

  Uklina ēfare telefoni paske )))

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po e zgjodha shikoje

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  150 deri ne 300 me shum se duket normale te shpenzoj per celular..

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  reni duke me ardhur ne dor esht ........ Iphone 4

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  reni duke me ardhur ne dor esht ........ Iphone 4
  Ku e kishe shtepine ti???

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  150 deri ne 300 me shum se duket normale te shpenzoj per celular..
  te njejtin mendim dhe une

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ku e kishe shtepine ti???
  diku nga Philadelphia

 10. #10
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Jam shume i apasionuar pas teknologjise ne pergjithesi, jo vetem ne ate te telefonave, por me shume se 250 euro nuk do shpenzoja per nje telefon.

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  700 e permbi... psh per Galaxy S II Tegra ja kish vlejt

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  700 e mė shumė..

 13. #13
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nuk do shpenzoja me shum se 40 euro! kur isha me e vogel i kisha fiksim, dhe 2 here ne vit e nderroja dhe merja modelin me te fundit, kurse tani me mjafton qe te bej telefonata& sms dhe te jete praktik(nuk dua telekomande televizori ne xhep). Asgje me shum.

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  qaq sa kam paguar, 950 euro

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  nuk kam nevoj te paguaj ,mi falin shoket qekam ne angli itali apo gjetke

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto me celular :D
  Nga Altin111 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 06-10-2014, 08:16 AM
 2. Internet apo Celular?
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 10:33 PM
 3. Ringtone per celular
  Nga fatmiri30 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-03-2010, 02:43 PM
 4. Harta per Celular
  Nga Evishqip nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2010, 08:15 AM
 5. Celular pėr tė verbėrit!
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 10:03 PM

Etiketat pėr kėtė Temė