Lloje te ndryshme embelsirash


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 25
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Lloje te ndryshme embelsirash

  tani jeni qe jeni prenotoni ndonje gje  kjo eshte per shen valentinin

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10


  KUJDES MOS HANI EKRANIN SIC PO BEN MOTRA IME


 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  10
  te gjitha duken te embla hhhhmm
  ajo per shen valentin me e mira

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Ta bejn per zili!

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahaha


 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  kjo me beriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii _


 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  te gjitha shum te mira duken ....pervec ksaj te fundit

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Te gjitha kane nje motive qe kuptohet direkt 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  reni je qe je ti me darken po merresh na pergatit nje nga keto

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  reni je qe je ti me darken po merresh na pergatit nje nga keto
  do i bej foto sapo te dali nga furri! por jo ne formen e zemres

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  rendesi ka qe jan embelsira reniii mos e hrro kete

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  sa shum gatuaka kjo motra jote ,,,ne gjera tradicionale bejm , se skemi qen ndonjeher jasht
  sa vjet ke aty ?

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  qe i vogel, keshtu ne moshten tende

  Motra ka pelqeyer gjithmon! Ka ca vite qe me eshte futur dhe mua!

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  si the ti ??? i vogel ???si puna jote ??? hehe e vogel te dukem un ty

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Mos keni merak se jua kam ruajt pjesen te gjithe anetareve!
 18. #18
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  Nuk eshte e drejte qe i nxirrni gjithe keto foto embelsirash...Kjo eshte torture...lol...

 19. #19
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahaha tortur se te ben te hash ekranin igli lol

 20. #20
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  Stomaku ne kte cast ka zene vendin e zemres...Gjithcka me eshte kthyer ne imagjinate......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Disa Receta Embelsirash
  Nga Kliton nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 13-12-2012, 10:00 PM
 2. E dini se ne thelb ekzistojne 8 lloje femrash...
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-11-2012, 04:49 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:21 AM
 4. Si hahen disa lloje ushqimesh
  Nga mikaela nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 07:21 PM
 5. Pse ka dy lloje futbolli?
  Nga lovee nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-03-2011, 09:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė