Pjata juaj e preferuar!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 61
 1. #21
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  Trahna,

 2. #22
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Trahna,
  ......ncncnncncc e ka nga malli besoj

 3. #23
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ......ncncnncncc e ka nga malli besoj
  yeep

 4. #24
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  yeep
  ............

 5. #25
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kohet e fundit sallata!

 6. #26
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Kohet e fundit sallata!
  se besoj!!!!!!!

  - - - Updated - - -

  pjata ime e preferuar e momentit eshte spaghetti me domate te fresketa e borzilok............

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Eshte krize diete prandaj

 8. #28
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ka shume por sot kam gatuar per qejfin e ime...barbunja...aman sa me pelqejne

 9. #29
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Penne me Pesto Genovese...mmmmmm e mire

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Eh si ta ben me sy kjo bistek:


 11. #31
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  hahahaaaa...ti je me diete me duket....hahahaaaaaa
  edhe mua me pelqeka, po me bej dhe nje sallate nga pas....

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk po rri gjithe jeten me diet
  kete bistekun do e kepusja sikur dhe 100 kg te isha hahaha!

 13. #33
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ka shume po per momentin po shijoj byrek me spianq,dhe nje got kos per shplarje

 14. #34
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Ka shume po per momentin po shijoj byrek me spianq,dhe nje got kos per shplarje
  sa kombinim i mire...mmmm
  tani me pelqen vetem cokollata...

 15. #35
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti Lexo postimin
  sa kombinim i mire...mmmm
  tani me pelqen vetem cokollata...
  hahahahha nuk i "tradhetoj"...gatimet tradicionale...i dua shume....sidomos byreket....vdesss....

 16. #36
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....peshk ....peshk......peshk........vetem peshk.......e pak vere te kuqe mundesisht.........

 17. #37
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Sot hengra peshk Koce....me pelqeu shume...me vere gjithmone eshte i shijshem....vetem se vera ta bene koken tym....

 18. #38
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Sot hengra peshk Koce....me pelqeu shume...me vere gjithmone eshte i shijshem....vetem se vera ta bene koken tym....
  .....kurnace....te dridhet dora per nje peshk e nje got vere....

 19. #39
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  ....paella... mmmmmmmmmmmmm yuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiii

 20. #40
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahha nuk i "tradhetoj"...gatimet tradicionale...i dua shume....sidomos byreket....vdesss....
  hahahahaha....te pelqen byreku??????hajde se kam lene dhe nje cope per ty.e di qe do te pelqeje,si thua?????

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 06:11 PM
 2. Fruti juaj i preferuar
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 06-03-2014, 10:22 PM
 3. Muzika juaj e preferuar?
  Nga ulkina nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 10:46 PM
 4. Emisioni juaj i preferuar....
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-04-2013, 10:26 PM
 5. Muzika juaj e preferuar ?
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 04:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė