Pjata juaj e preferuar!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 61
 1. #41
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  Pasul me mish.

 2. #42
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Hahahahaha flm...i kam shijuar ne maximum gatimet e tua...e me pelqejne...edhe byreket gjithashtu.....

 3. #43
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Hahahahaha flm...i kam shijuar ne maximum gatimet e tua...e me pelqejne...edhe byreket gjithashtu.....
  thanx per komplimentin. puc shummmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeee....

 4. #44
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te lutem...vetem nje te vertet po theme....

  Sot drekova nje peshk shume te mire....sardele qe i bera me shume dashuri ....i gatova me vaj ulliri...me uthull....2 gjethe dafine...nje nje tenxhere me presion...dhe vuala shume te mira....nje pjate sallate jeshile....dhe pak vere te bardhe...jam kenaqur c'te te thomi....

 5. #45
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kush e do nje gjysem koke?
 6. #46
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Peshku....pjata e preferuar...e duke qene se me pelqen shume e konsumoj sa me shpesh te mundem....edhe sot per drek do gatuaj peshk "koce"...eshte shume i mire...dhe i bukur ....lekur gri te lezetshme....(me vere te bardhe,me sallate mikse por me shume jeshile)...mmmmm dreke e shijshme!.....

 7. #47
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ndonjeher nuk kam nevoji fare per pjat ... vdes per fast food......

  - - - Updated - - -

 8. #48
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E dua mishin e pates dhe pules,edhe nuk kan kalori edhe kan shije, te lopes jo edhe shum,sallat patjeter dhe olive cdo her.

 9. #49
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kofsha pule


 10. #50
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Rosnica me shale pule

 11. #51
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Rosnica me shale pule
  te depiluar
  sallata jeshile...

 12. #52
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  S'po harxhoj sonte!

  disa feta sallam toskan dhe nja dy kokrra domate qershi!


 13. #53
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Sallatrat me pelqejne shume....vetem se dua qe edhe ato qe nuk kane perberes domaten...e shtoj une...hahahaha

 14. #54
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Kush e do nje gjysem koke?  sa me pelqen kshu me rozmarin

 15. #55
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  sa me pelqen kshu me rozmarin
  Koke qengji me rozmarin???.......po kur vjen radha tek syt Olsen...i ha edhe syt e qengjit?????...boooo tmerr

 16. #56
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Koke qengji me rozmarin???.......po kur vjen radha tek syt Olsen...i ha edhe syt e qengjit?????...boooo tmerr
  kok qingji nuk kam ngren ndonjehr, dhe me sa di nuk hahet, por mishi behet shum i mir me rozmarin, pjekur.

 17. #57
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  corba

 18. #58
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  kok qingji nuk kam ngren ndonjehr, dhe me sa di nuk hahet, por mishi behet shum i mir me rozmarin, pjekur.
  cfare nuk haet thua Olsen?...a nuk jane koka qengji ato,apo me bejne syt?.......si do qe te jete...mishin e qengjit e kam inat...vetem nga era me trazon...

 19. #59
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Djath i bardh,ullinj,veze e zier,pras......

 20. #60
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Djath i bardh,ullinj,veze e zier,pras......
  Shto djath me domate ose me shalqi, haeshin dhe trushit
  ka ik ajoo kohe, ka ardh koha e picave...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-06-2014, 06:11 PM
 2. Fruti juaj i preferuar
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 06-03-2014, 10:22 PM
 3. Muzika juaj e preferuar?
  Nga ulkina nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 10:46 PM
 4. Emisioni juaj i preferuar....
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-04-2013, 10:26 PM
 5. Muzika juaj e preferuar ?
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 04:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė