Gėzuar ditėn e Dashurisė!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Zemer Gėzuar ditėn e Dashurisė!

  Receta Gatimi  Dhe pse dashuria nuk duhet shprehet vetem ne nje dite, por ēdo sekond, minut dhe ore! Gezuar te gjithe atyre qe jane ēift, atyre qe skan marre guximin te shprehin dashurin, ata qe se shpeti do lidhen dhe ata qe dashurojne pasionet, deshirat e hobet e tyre!


  Shkruani eksperienca tuaja ne lidhje me kete dite, qofte ne te shkuaren apo ate qe po perjetoni ne keto ēaste!

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  gezuar shen valentinin !!! Paci perdit nje valentin te bukur te vecant dhe te ndryshme nga ato qe keni pasur me pare ......

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ...................Gezuar festen o te dashururar ..............................


  ...Kalofshi sa me bukur sot ....

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Gėzuar ditėn e Shen Valentinit pėr ju qe e festoni

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Diten e Veres
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 14-03-2013, 01:32 PM
 2. Gezuar Diten e Veres!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-03-2010, 10:38 AM
 3. Gezuar diten e veres!
  Nga artenis nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 01:53 PM
 4. Gezuar diten e veres
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-03-2008, 11:13 AM
 5. Gezuar Diten e Pavarsis
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-11-2006, 04:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė